17W piątek gościem Radia Star był znakomity polski artysta, Sławek Uniatowski. Jego droga do sukcesu nie była prosta, ale upór i konsekwencja sprawiły, że osiągnął sukces na własnych warunkach i dziś przeżywa złoty okres w swojej muzycznej karierze. Szczerze o życiu i twórczości w rozmowie z Gosią Prochal w Waszym Radiu Na Wyspach. Zapraszamy do odsłuchania wywiadu.
Sławek Uniatowski w Radiu Star
Rozmawiała: Gosia Prochal
Oficjalna premiera debiutanckiej płyty Sławka Uniatowskiego miała miejsce 25 kwietnia. Uniatowski „Metamorphosis” to zbiór 13 kompozycji, do których teksty napisał sam artysta oraz zaproszeni do współpracy: Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz oraz Michał Zabłocki.

23 maja ukazał się album „Dobrze, że jesteś” Zbigniewa Wodeckiego, na którym Sławek Uniatowski śpiewa utwór „Nie ma jak Bacharach” na podstawie linii melodycznej wymyślonej przez Wodeckiego.
W czerwcu Uniatowski wziął udział w Konkursie Premiery na 55. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, podczas którego wykonał utwór z „5 rano” z albumu „Metamorphosis” oraz w koncercie „Piosenka ci nie da zapomnieć”.
Źródło: (rs), uniatowski.com

1 KOMENTARZ

  1. 🙂 Gosia Prochal ma piękny radiowy głos, a Uniatowski pięknie się rozgadał. Wywiad znalazłam dopiero teraz, bo nie było o tym info na instagramie Uniatowskiego. Wielkie dzięki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here