Złodziejka wszech czasów ujęta!

0

Największa złodziejka torebek na Wyspach wpadła w ręce brytyjskiej policji! 48-letnia kobieta przez trzy lata okradała luksusowe sklepy.

Łącznie Jayne Rand ma na swoim koncie 905 torebek, których wartość przekracza kwotę 500 tysięcy funtów! W gronie skradzionego dobra można było odnaleźć takie marki, jak choćby Prada, Gucci czy Dior.

Kleptomania? Nie do końca, okazało się bowiem, że niepozorna matka dwójki dzieci odsprzedawała skradziony towar innym kobietom. Na intratnym interesie zarobiła około 80 tysięcy funtów.

W grudniu ubiegłego roku Brytyjka wpadła na gorącym uczynku. Została zatrzymana przez ochronę w jednym z centrów handlowych południowej Walii. W samochodzie policja odkryła dodatkowe dwa fanty, które zaginęły tego samego dnia.

Rodzina nie miała zielonego podejścia, że żyją pod jednym dachem z pogromcą prestiżowych sklepów. Również sąsiedzi niczego nie podejrzewali. Dalszy los złodziejki nie jest do końca znany. Obecnie została ona zwolniona z aresztu za kaucją i pozostaje na wolności do momentu ogłoszenia wyroku, którego treść będzie można usłyszeć jeszcze w tym miesiącu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPatrick the Pan
Następny artykułJarosław Jacek Sokół

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here