Zima zimno nam przyniesie

0

Będzie zimno i biało. Kiedy? Jeśli wierzyć doniesieniom „Daily Express” już na początku przyszłego miesiąca!

Już od kilku dni nad naszymi głowami zawisły deszczowe chmury, choć temperatura jest nad wyraz przychylna. To tylko pozory! Meteorolodzy alarmują, że już nie długo będziemy się musieli przerzucić na cieplejsze futerka, tudzież kurteczki. Zapowiada się bowiem drastyczne załamanie pogody, której nie widziano na Wyspach od kilku ładnych dekad.

Sroga zima ma się objawić już w listopadzie, która zmrozi nasze ciała i ośnieży dach domostw. Brzmi groźnie i chyba warto dać wiarę specjalistom od zmian pogodowych.

Jonatham Powell z Vantage Weather Services twierdzi, iż estymacje pogodowe pokazują paraliżującą cały kraj zimę i rekordowe opady śniegu. Dodaje, że jest duże prawdopodobieństwo gdyby w tym roku padły kolejne rekordy zimna.

Podobnego zdania jest również James Madden z Exacta Weather, który dodaje, że zbliżająca się zima może być najgorsza nawet od ponad 100 lat! Uporczywe zimno spowoduje wówczas znaczne utrudnienia w funkcjonowaniu transportu publicznego i doprowadzi do zamknięcia wielu szkół.

Czyżby szykowała się mini epoka lodowcowa? Kto wie…

[bag] źródło: londynek.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here