Patrycja Markowska była naszym gościem na antenie Radia Star, w wywiadzie pojawiła się niespodzianka dla wszystkich fanów artystki! Zapraszamy do odsłuchania rozmowy.

Patrycja Markowska to wulkan energii, charyzmatyczna wokalistka ceniona zarówno za rockowy pazur, jak i bardzo klimatyczne ballady. Artystka pełna temperamentu. Dynamicznie zdobywająca rynek muzyczny i od lat podbijająca serca polskich fanów.

O początkach swojej muzycznej drogi mówi: „Nie tak łatwo opisać moją drogę na scenę, bo nie wiem od czego tak naprawdę zacząć. Czy od tego, że w wieku trzech lat zaśpiewałam najbardziej zachrypniętym, dziecięcym głosem “Nie ma wody na pustyni” i całe przedszkole mówiło: “Jaki piękny i zdolny chłopiec”. Czy od tego, jak śpiewałam w podstawówce. Po dwóch latach okazało się, że instruktor wyłączał mój mikrofon, gdyż nawet bez niego przebijał się mój specyficzny alt, średnio pasujący do słowiczych głosów koleżanek.”c

Jedno jest pewne, Patrycja od dziecka była związana z muzyką i niemały wpływ miał na to ojciec wokalistki, legenda polskiej sceny muzycznej – Grzegorz Markowski.

Ostatnie wydawnictwo artystki nosi tytył „Patrycja Markowska Na Żywo,” ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce doczekamy się kolejnego krążka wokalistki. O nowych pomysłach, muzycznej drodze, energii i estradowej dojrzałości, o prawdziwych fanach i ważnych momentach w życiu, opowiedziała dziś na antenie Radia Star.

Zdjęcie: FB Patrycja Markowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here