Wywiad z Małgorzatą Mroczkowską

0
Gościem Przepisu Na Życie w Radiu Star była Małgorzata Mroczkowska – wspaniała dziennikarka i pisarka, której książki pochłania się jednym tchem. Autorka tekstów nagradzanych w wielu konkursach literackich, która na Wyspach kontynuuje wspaniałe doświadczenie zdobyte w Polsce.

Jej pierwsza powieść, jaka powstała na emigracji to „Agnielskie Lato”, książka o której opowiedziała na antenie. Porozmawiałyśmy też o innych tytułach autorki, w tym roku pojawiła się jej kolejna powieść: „Zanim Zrozumiem”, a co na pewno ucieszy fanów pióra Małgorzaty Mroczkowskiej, kolejna książka już powstaje.

Małgorzata Mroczkowska skończyła politologię na UMCS w Lublinie. Przez wiele lat pracowała jako reporterka i dziennikarka. Prywatnie matka dwójki dzieci i posiadaczka labradora. W wolnych chwilach maluje obrazy i pielęgnuje kwiaty w swoim miejskim ogrodzie. Założycielka portalu dla polskich rodzin mieszkających w Wielkiej Brytanii MumsfromLondon. Mieszka i pracuje w Londynie, dokąd wyjechała z Warszawy w 2004 roku.

Mamy też dla Was niespodziankę – do wygrania powieść „Agnielskie Lato” z autografem autorki, idealna propozycja na złapanie chwili oddechu i zanurzenie się w ciekawej lekturze, wystarczy, że napiszecie na studio@radiostar.net z czym Wam kojarzy się lato?

Fanpage Małgorzaty Mroczkowskiej: link

IMG_8081

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here