Wywiad z KRZYSZTOFEM SARNECKIM w RADIU STAR 

Z rozmowy dowiecie się, jak pokonać strach przed mówieniem i nauczyć się swobodnie komunikować po angielsku. “Często obawiamy się odezwać w obcym języku bo martwimy się opinią innych ludzi, to błąd! – podkreśla Krzysztof Sarnecki, założyciel i przez 20 lat prezes największej szkoły języka angielskiego dla Polaków za granicą, w ramach centrum edukacyjnego Academy of Business & Career Development w Stanach Zjednoczonych.
“Ten lęk wynika z tego, że kursy, które są dziś dostępne na świecie uczą nas poprawności gramatycznej, a nie skutecznej komunikacji, która pozwala nam bez przeszkód porozumiewać się z drugim człowiekiem” – dodaje.
Na antenie Radia Star Krzysztof Sarnecki opowiedział o metodzie Sarneckiego-Kałuży™ Six Pack English. Jak mówi, kurs umożliwia przyswojenie angielskiego na poziomie, który pozwala na zastosowanie języka w praktyce już po 3 miesiącach nauki.

 

Zobacz poniżej w jaki sposób Kurs Samodzielny przełamuje bariery w komunikacji (prezentuje Krzysztof Sarnecki)

Video Krzysztofa Sarneckiego w serwisie youtube obejrzało setki tysięcy internautów. Link do kanału Quest For English: link

 

Efekty szybkiego kursu języka angielskiego Six Pack po raz pierwszy zostały docenione w Stanach Zjednoczonych. Prezentowaną metodę uznano za rewolucyjną, a jednocześnie wyjątkowo przyjazną dla odbiorcy. Dzięki Six Pack English ponad 30 tys. osób pokonało swoje bariery językowe.
“Kurs jest przeznaczony dla ludzi sfrustrowanych dotychczasową nauką, dla osób, które są pod presją, bo muszą nauczyć się szybko angielskiego, żeby dostać pracę i dla tych, którzy chcą zwiększyć swój potencjał, dla wszystkich ludzi, którzy mają bariery wewnetrzne, albo po prostu chcą szybko i dynamicznie nauczyć się angielskiego” – mówi Krzysztof Sarnecki.

 

Jak szybciej, łatwiej i lepiej komunikować się w języku angielskim?

WIĘCEJ INFORMACJI: www.angielskinawyspach.com

 

KRZYSZTOF SARNECKI: Prezes Zarządu QUEST Change Managers. Konsultant strategiczny, zawodowy negocjator, trener biznesu i coach. Ekspert w zakresie budowania przewagi rynkowej firm, marketingu i sprzedaży. Inspirator, konsultant zmian w procesach transformacji dużych oraz średnich firm. Wybitny prezenter, zawodowy mówca.
Absolwent University of Illinois, The UIC Institute for Entrepreneurial Studies w Chicago i programu MBA w Lake Forest Graduate School of Management (Lake Forest, Illinois).
Założyciel i przez 20 lat prezes największej szkoły języka angielskiego dla Polaków za granicą, w ramach centrum edukacyjnego Academy of Business & Career Development w Chicago, Illinois, USA – która posiada 30 tysięcy absolwentów. Współwłaściciel wydawnictwa językowego Home to Tour Publishing Inc.
Kreator idei AKADOS – Akademii Dobrego Startu. Współpracuje z wieloma czołowymi firmami w Polsce i za granicą w dziedzinie transformacji, zarządzania partycypacyjnego oraz IV Generacji Sprzedaży. Konsultant, trener i coach kilkunastu tysięcy członków zarządów i menedżerów. Jeden z nielicznych zawodowych negocjatorów w Polsce. W roku 2011 założył firmę QUEST Change Managers, aby przenosić na rodzimy grunt najlepszą wiedzę, doświadczenie i praktyki biznesowe ze Stanów Zjednoczonych, a przez to podnosić konkurencyjność polskich firm na krajowym i międzynarodowym rynku.
Posiada nowatorski styl prowadzenia zajęć – jest on zazwyczaj niespotykany, a zarazem bardzo skuteczny. W trakcie procesu przekazywania wiedzy uczestnikom warsztatów, kieruje się prostotą i zrozumieniem paradygmatu drugiej osoby.
Jego pasją jest szukanie metod efektywnego przekazywania wiedzy i wdrażania jej w codzienność zawodową oraz osobistą w obszarach zarządzania, komunikacji i sprzedaży (lifehacking). W wolnym czasie chętnie pracuje nad nowymi konceptami biznesowymi. Uwielbia taniec towarzyski – w młodości osiągnął Mistrzostwo Polski w Rock’n’Rollu Akrobatyczno-Sportowym. Lubi koszykówkę oraz książki Alistair’a MacLean’a.
W artykule wykorzystano materiały ze strony www.angielskinawyspach.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here