Bardzo nam miło poinformować, że Sponsorem Generalnym Star Festiwal 2018: koncertu największych gwiazd polskiej estrady – Krzysztofa Cugowskiego, Anny Wyszkoni i Kamila Bednarka został Wolfs Tech Fund: wolfstechfund.com. Wydarzenie odbędzie się w jednej z najpiękniejszych sal widowiskowych w Wielkiej Brytanii – The Broadway w Peterborough.
Wolfs Tech Fund jest doświadczonym inwestorem i deweloperem działającym od ponad 10 lat na rynku nieruchomości w Polsce. 
Głównym przedmiotem działalności spółki jest nabywanie nieruchomości ze znacznym potencjałem budowy wartości poprzez m.in. zmianę warunków zagospodarowania przestrzennego, uzyskanie pozwolenia na budowę, budowę nowych obiektów lub przebudowę istniejących, poprawę zarządzania istniejącymi budynkami.
Grupa Wolfs rozpoczęła działalność w 2008 roku. Przełomowym momentem było wejście na warszawską giełdę w trzecim kwartale 2017 roku. Od tego czasu akcje spółki sukcesywnie rosną, co bezpośrednio przekłada się na korzyści dla naszych Akcjonariuszy.
Wolfs Tech Fund posiada obecnie portfel nieruchomości obejmujący obejmujący 7 aktywów, położonych w najbardziej strategicznym miejscach Polski, o łącznej powierzchni najmu ok. 300 tys. m2 brutto.
Bieżąca wartość portfela Wolfs wynosi 21 mln złotych, przy czym 70% wartości portfela stanowią nieruchomości w pełni prosperujące i nie wymagające nakładów finansowych.

INWESTYCJE WOLFS TECH FUND

Najnowsza inwestycja Wolfs: Gdynia Cisowa, ulica Janowska 44

GDYNIA ORŁOWO

Projekt Panewnicka 360

Inwestycja Wolfs: Chorzów, ulica Truchana 31

Inwestycja Wolfs: Chorzów, ulica 3-go Maja 47

Inwestycja Wolfs w Chorzowie Batorym: ulica Hutnicza 2

Nowa inwestycja: Brudzewo gmina Puck, woj. pomorskie

Więcej informacji: www.wolfstechfund.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here