Wieżowiec atakuje!

0

Pilna wiadomość i ostrzeżenie dla kierowców parkujących w okolicach nowego londyńskiego wieżowca przy Fenchurch Street! Parkując w pobliżu drapacza chmur może Was spotkać niemiły psikus.

Wszystko z powodu szklanych tafl budynku, które odbijają światło, a skupione promienie „atakują” pobliskie samochody. O niszczycielskiej mocy promieni słonecznych przekonał się na własnej skórze właściciel jaguara, który pewnego dnia zaparkował swoje cacko na Eastcheap. Po powrocie okazało się, że boczne lusterko i logo zostały stopione, a inne elementy po prostu wygięte.

Developer oczywiście przeprosił za straty i pokrył koszty naprawy (prawie 1000 funtów!). Niestety nie jest to pierwszy atak 37-pietrowego obiektu. Administrator budynku już podjął odpowiednie środki, aby w przyszłości zapobiec podobnych aktom zniszczenia. Rada dzielnicy City of London również nie ma zamiaru czekać na kolejne ofiary i profilaktycznie zamknęła okoliczne zatoki parkingowe.

Wielu z Was pewnie odczuje ulgę i ze spokojnym sumieniem pozostawi swój wóz na parkingu. Najlepiej jak najdalej od groźnego wieżowca!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPomnik Generała
Następny artykułNiechlubne noty UK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here