Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Londynie

0

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już 12 stycznia zabrzmi na ulicach Londynu! Tym razem zagramy o zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i o godną opiekę medyczną dla seniorów! Cel jest szczytny, więc liczymy na Wasze wsparcie!

Głównym organizatorem całego przedsięwzięcia będzie Hurricane of Hearts, a sponsorem generalnym będzie Fer Pay!

Zapowiada się impreza, na której zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą coś dla siebie! A wszystko za sprawą niezwykłych gości!

Dla najmłodszych nie lada gratką będzie występ ponadczasowej wokalistki, Majki Jeżowskiej! Przekonacie się na własnej skórze, że zima z Mikołajem może być pachnącym, ciepłym majem! Zresztą, co tu dużo mówić z Majką zawsze jest gorąco, a widok uśmiechniętej pociechy jest najlepszą zapłatą! Oprócz tego nie zabraknie też atrakcji dla, tych którzy kochają rywalizację (oczywiście w zdrowym wydaniu!). Zapowiada się nietuzinkowy konkurs, gdzie każda szkoła będzie mogła się zmierzyć w walce o najlepiej wykonany lib dub! Tematyka zresztą będzie nad wyraz sercowa! „Serce sercu” doskonale o tym wskazuje!

Punkt 16:30 rozpoczną się atrakcję dla osób +16! Wtedy to na scenie głównej zagoszczą, takie smakołyki jak: Poparzeni Kawą Trzy, Ja mmm Chyba ściebie (Łowcy.B)! Przybliżmy, więc bliżej nasze gwiazdki!

Poparzeni Kawą Trzy – bez obaw! Nie będzie to zbieranina osób, które miały niemiłe wspomnienia z tym czarnym trunkiem! Kapela od pewnego już czasu wyróżnia się na polskiej scenie z pogranicza rocku, ska i swingu. Zresztą trudno, gdyby było inaczej, patrząc choćby na członków zespołu, których to na co dzień można usłyszeć w takich miejscach, jak RMF FM, Radio Zet czy TVP! Kto więc wchodzi w skład tego nietuzinkowego bandu? Kolejno odlicz: Wojciech Jagielski, Jacek Kret, Roman Osica, Krzysztof Zasada, Krzysztof Tomaszewski, Marian Hilla, Mariusz Gierszewski i Rafał Bryndal. Nazwiska zacne i znane. Liczymy na miłe, ale energiczne kołysanie się pod sceną, a na zachętę podrzucamy jeden z kawałków Poparzonych!

Ja mmm Chyba ściebie (Łowcy.B)
Freakowy skład, który bez dwóch zdań rozśmieszy Was do łez! Nie zabraknie tekstów o kultowym Hesusie i lanym poniedziałku! Mistrzowie dobrego (a miejscami czarnego) humoru. Zresztą nie może być inaczej skoro kapela to tak naprawdę inne wydanie kultowego już kabaretu Łowcy.B! Kto z Was nie kojarzy specyficznego kudłacza w żółtym sweterku, który powala swoją widownie zarówno tekstami i samym wyglądem? No właśnie, wybuchy niekontrolowanego śmiechu gwarantowane!

W roli suportów wystąpią:

Zepher
Neurospoiler
Harekrishna
Wyspa DJów

Program
12-16 część dla dzieci gwiazda główna Majka Jeżowska – konkurs między szkołami lib dub- „serce sercu”
16:30- 22:30 część dla dorosłych 16+

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here