Werdykt w sprawie morderstwa 4-letniego Daniela

0

W marcu zeszłego roku opinię publiczną na Wyspach i w Polsce przeszyła piorunująca informacja o śmierci 4-letniego Daniela. Chłopiec przez większą część swojego krótkiego życia był bestialsko traktowany przez swoją matkę i jego ojczyma.

Podtapianie, głodzenie i przymusowe karmienie solą to tylko część haniebnych czynów, których dopuściła się zwyrodniała para.

Przeciwko 34-letniemu Mariuszowi K. i 27-letniej Magdaleny Ł. od dwóch miesięcy toczy się postępowanie sądowe. Oskarżeni w niedorzeczny sposób zaprzeczają zarzutom morderstwa, przyznając się „wyłącznie” do systematycznego znęcania się nad Danielem. Nie dopuszczają do siebie faktu, iż niewyobrażalne okrucieństwo, jakiego się dopuścili, przyczyniło się do śmierci niewinnego dziecka. Ich losy zależą od przychylności przysięgłych, którzy, jak oponował sędzia prowadzący sprawę, powinni przede wszystkim kierować się obiektywizmem, spokojem i trzymać swoje emocje na wodzy.

Para formalnie zostanie skazana w piątek, ale już teraz wiadomo, że karą za umyślne spowodowanie śmierci będzie wyrok pozbawienia wolności. Więcej informacji na ten temat już jutro w serwisie wiadomości lokalnych Radia Star.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here