“Weź nie pytaj, weź się przytul (…)” gości w słuchawkach niejednej osoby podróżującej londyńskim metrem, na przystanku autobusowym, w pracy. Utwór ten robi prawdziwą furorę w Polsce i bardzo dobrze radzi sobie też w Wielkiej Brytanii. W związku z tym pozytywnym szaleństwem jakie opanowało słuchaczy postanowiliśmy zaprosić Pawła Domagałę do rozmowy na antenie Radia Star.
Paweł Domagała w wywiadzie dla Radia Star
Rozmawiała: Gosia Prochal
Paweł Domagała: gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Premiera jego nowej płyty “1984” już w listopadzie 2018 roku. Album promuje piosenka “Weź nie pytaj.” Producentem muzycznym i współtwórcą jest Łukasz Borowiecki.
Jak mówi Domagała, na płycie będzie dużo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa. “Ten temat ‘chodził za mną’ od dłuższego czasu. Czy jestem taką osobą, jaką chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy się dzisiaj spotkali? Czy w ogóle bym siebie poznał? Czy dokonałbym dzisiaj takich wyborów, jakich dokonałem kiedyś? A co jeśli nie? Pewnie typowy kryzys 35 latka:) Wszystko to w różnych kontekstach” – opowiada.
Teledysk do piosenki “Weź nie pytaj” ma już ponad 26 milionów wyświetleń!
“Dla mnie to naprawdę poruszający temat – osobiste historie, przemyślenia… Dużo mi to dało i mam nadzieję, że przynajmniej dla części z Was będzie to równie ważne i inspirujące. Dziękuję Wam bardzo i miłego słuchania” – dodaje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here