W marcu nowa płyta zespołu BRACIA!

0

3 marca na rynku pojawi się płyta zespołu Bracia. Platynowa Edycja albumu “Zmienić zdarzeń bieg”, oprócz premierowego utworu Niepisane zawierać będzie DVD z koncertem Braci, stanowiącym swoiste “the best of” zespołu, w dość szczególnych, akustycznych aranżacjach plus dwa covery: z repertuaru Davida Bowie i The Police! Pozycja obowiązkowa zarówno dla wielbicieli tych wykonawców, jak i dla fanów zespołu Piotra i Wojtka Cugowskich.

Utwór “Niepisane”, czyli singel promujący to wydawnictwo, to pierwsza w repertuarze zespołu BRACIA kompozycja legendarnego gitarzysty i kompozytora, Jana Borysewicza. Promuje specjalną Platynową Edycję płyty “Zmienić zdarzeń bieg”, która ukazuje się po blisko dwóch latach od premiery podstawowej wersji, która przyniosła takie hity, jak “Nad przepaścią”, “Wierzę w lepszy świat” czy “Po drugiej stronie chmur”. A zespołowi BRACIA przyniosła drugą młodość i nie tylko w przenośni zmieniła zdarzeń bieg w ich artystycznym życiu. Bracia tym razem sięgnęli po nową kompozycję Jana Borysewicza, która jest mocno osadzona w rockowej estetyce zespołu, a jednocześnie niesie bardzo charakterystyczną dla stylu Borysewicza melodię. Kolejny poruszający tekst napisał dla Braci Wojciech Byrski, którego znamy już z piosenek “Wierzę w lepszy świat”, “Po drugiej stronie chmur” i “To jest mój dzień”. Produkcją utworu zajął się Marcin Trojanowicz.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Piotrem Cugowskim w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star: link

Zespół BRACIA to jedna z 10 gwiazd, które usłyszymy na TOP MUSIC WEMBLEY w Londynie!  Sprawdźcie kto jeszcze wystąpi 19 kwietnia na Wembley Arena, więcej informacji: link

10407008_860618880647678_6177601144945153508_n

TRACKLISTA CD / ZMNIENIĆ ZDARZEŃ BIEG
1. Niepisane
2. …witaj w moim świecie
3. Nie jestem święty
4. Wierzę w lepszy świat
5. Nad przepaścią
6. Śmierć jest kobietą
7. To jest mój dzień
8. Moja przystań
9. To co?
10. Parnassus
11. Nie godzę się
12. Idę do piekła
13. Po drugiej stronie chmur

TRACKLISTA DVD / BRACIA AKUSTYCZNIE
1. Nie jestem święty
2. Głową w mur
3. Za szkłem
4. Piętno
5. Parnassus
6. Machina
7. Jutro zmienię wszystko
8. To jest mój dzień
9. Nad przepaścią
10. Jeszcze raz
11. Jesteś częścią mnie
12. Let’s Dance
13. Jak ogień
14. Moja przystań
15. Szara twarz
16. Wierzę w lepszy świat
17. Po drugiej stronie chmur
18. Message In A Bottle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here