TVP2 nakręci futurystyczny serial, w którym Polska jest światową potęgą

0

TVP2 zrealizuje serial osadzony w 2050 roku, w którym Polska będzie wielkim mocarstwem, odnoszącym imponujące sukcesy na wielu polach.

W serialu to nie Polacy wyjeżdżają za pracą, ale w Polsce pracować chcą Niemcy, Francuzi czy Belgowie. Dzieje się tak, bo nasz kraj stał się prawdziwą potęgą technologiczną, gospodarczą i finansową. Serial zaczyna się, gdy nasza drużyna narodowa w finale piłkarskiego mundialu pokonuje Brazylię.

– Serial bazuje na graniu stereotypem. Bardzo pozytywna reakcja na ten projekt podczas targów w Cannes zachęciła mnie, by zacząć nad nim prace – powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej Chmiel.

Pomysłodawcą sitcomu „2050” jest Marcin Baczyński, który napisał już pierwsze scenariusze. Był on m.in. scenarzystą dwóch części kinowego hitu „Listy do M.” oraz zeszłorocznego serialu TVN „Aż po sufit!” czy emitowanego kilka lat temu w TVP1 „Piątego stadionu”.

Decyzja o tym, kiedy mają ruszyć zdjęcia do serialu oraz kiedy serial miałby trafić na antenę, jeszcze nie została podjęta. 

A jakie są Wasze pomysły, które twórcy serialu mogliby wziąć pod uwagę w kolejnych odcinkach?

Źródło: aleseriale.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here