TOP MUSIC WEMBLEY – największe muzyczne wydarzenie 2015r. na Wyspach!

0

Przed nami największe muzyczne wydarzenie 2015r. na Wyspach – TOP MUSIC WEMBLEY! Na słynnej Wembley Arena w Londynie wystąpi jednego dnia 10 polskich artystów! Przygotujcie się na ogromną dawkę energii i dobrego brzmienia płynącego ze sceny. Pozytywne wibracje, które będą towarzyszyć nam na koncercie sprawią, że na długo zapamiętacie udział w tym wydarzeniu. 19 kwietnia czeka Was muzyczna uczta, która za sprawą różnorodnego doboru wykonawców, trafi w gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Takiego wydarzenia jeszcze na Wyspach nie było! Nie zdarzyło się jeszcze, by tak wiele polskich gwiazd pojawiło się na jednej scenie – jednego dnia. Co więcej, mowa o gwiazdach, które cieszą się zarówno w Polsce, jak i wśród Polonii na Wyspach ogromną popularnością. Dobór wykonawców na Top Music Wembley nie jest przypadkowy. Organizatorzy zadbali o to, aby zarówno młodszy, jak i dojrzały słuchacz znalazł coś miłego dla ucha.

Dla młodszych słuchaczy nie lada gratką będzie występ Margaret, czy Dawida Kwiatkowskiego. Usłyszymy też największe przeboje Sylwii Grzeszczak, Patrycji Markowskiej i Andrzeja PiasecznegoZakopower dostarczy nam nie tylko fantastycznych muzycznych wrażeń, ale i dużej dawki energii. A dla fanów rocka dobrą informacją będzie koncert Braci, których głos przyprawia o ciarki…nie tylko na plecach;) Na Wembley Arena usłyszymy też najlepiej zapowiadających się polskich wykonawców współczesnej sceny muzycznej: grupę Lemon i Kamila Bednarka, który niezależnie od warunków atmosferycznych zadba o naszą pogodę ducha. Czeka nas także występ gwiazdy, której powrót na scenę, wstrząsnął polskim show biznesem. Zwolennicy nowoczesnych i niebanalnych brzmień docenią z pewnością wspaniałe przeboje Edyty Górniak.

Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów Top Music Wembley, którymi są: Team Player Management CO LTD oraz Festival Group.

Więcej informacji na stronie:
www.topmusicwembley.com
Telefon: 0203 519 3771

Zachęcamy również do śledzenie wydarzenia na fb: Top Music Wembley, gdzie czekają na Was konkursy z nagrodami!

Bilety:
£38.50  /  £58.50  /  £68.50
(bilety do nabycia online)

Data i miejsce wydarzenia:
19 kwietnia, godz.18:00

Adres:
Wembley Arena
London
Arena Square, Engineers Way
HA9 OAA

wembley produkcja A4-page-001 (1)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here