Tommy Robinson staje w wyścigu do parlamentu europejskiego.

0

Prawicowy działacz społeczny i polityczny, dziennikarz i publicysta, Tommy Robinson współpracujący z UKIP ogłosił właśnie swój start w wyborach do parlamentu europejskiego jako niezależny kandydat z północnego zachodu.

Przypomnijmy, że Tommy Robinson zasłynął walką z muzułmańskimi gangami pedofilów gwałcicieli. W maju ubiegłego roku został skazany na 13 miesięcy więzienia za relacjonowanie sprzed sądu w Leeds rozprawy jednej z band. Proces Robinsona trwał niecałe dwie godziny. Po wielotysięcznych protestach przeciw uwięzieniu Tommy’ego na ulicach całego kraju apelacja odniosła skutek i sąd wyższej instancji stwierdził nielegalność poprzedniego wyroku.

Po wyjściu z więzienia Tommy Robinson nie zaprzestał działalności w obronie zasad, prawa, cywilizacji i normalności. Do dziś zmaga się z politycznymi represjami i próbami cenzury. W ostatnich miesiącach usunięto jego profile w serwisach Facebook i Instagram oraz skasowano jego kanał na YouTube mający około miliona subskrypcji.

Warto również dodać, że niedawno Tommy Robinson zrealizował film dokumentalny „Panodrama” ukazujący obłudę i korupcję w BBC udowadniając, że mimo deklaracji obiektywizm jest im obcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here