Toksyczna miłość

0

Do scen niczym z niskobudżetowego melodramatu doszło ostatnio na terenie Francji. Otóż 31-letni żonaty nauczyciel matematyki uciekł ze swoją 15-letnią uczennicą właśnie do tego kraju.

Ich przygoda miłosna jednak nie trwała zbyt długo i po zaledwie 8 dniach oboje zostali zatrzymani przez francuską policją na terenie Bordeaux.

Nieodpowiedzialny nauczyciel może liczyć na 5,5 roczny wyrok pozbawienia wolności. Mimo wszystko Jeremy Forrest zapewnia, że nie jest pedofilem i po wyjściu z więzienia chce wziąć ślub z byłą uczennicą. „Porwana” jest bezgranicznie zakochana w swoim „porywaczu”.

Jak się okazuje, romans rozpoczął się rok wcześniej podczas… szkolnej wycieczki. Czy 5,5 roku więzienia przetrwa próbę czasu?

Podobno dziewczyna niedawno zakochała się w swoim rówieśniku i wszyscy są szczęśliwi, oprócz trzydziestolatka, któremu zostało jeszcze 3/4 wyroku.

No cóż miłość nie zawsze musi być łatwa i długotrwała. Miejmy nadzieję, ze po wyjściu na wolność Jeremy nie zakocha się w kolejnej nastolatce.

[bag] źródło: http://elondyn.co.uk/cooltura

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here