Legenda amerykańskiego i światowego rocka, wokalistka Tina Turner pracuje nad drugim tomem autobiografii, który ma się ukazać w październiku 2018 r. Nowy tom wspomnień gwiazdy muzyki będzie zatytułowany “Tina Turner: My Love Story”.

“Gwiazda rocka Tina Turner pracuje nad kontynuacją jej pamiętnika z 1986 r. I, Tina” – poinformowało AP wydawnictwo Atria Books.

Nowa książka będzie zatytułowana “Tina Turner: My Love Story” i ukaże się w październiku 2018 r., z okazji obchodów 60. rocznicy debiutu artystki na scenie muzycznej.

72-letnia Turner przekazała w oświadczeniu, że “pisze o wszystkim – od odnalezienia miłości po temat przetrwania choroby zagrażającej jej życiu, o którym nigdy wcześniej nie wspominała”.

Tina Turner, która – jak pisze AP – “przeżyła przerażające małżeństwo z muzykiem Ike Turnerem”, w 2013 r. poślubiła Erwina Bacha.

Tina Turner, właściwie Anna Mae Bullock (ur. 26 listopada 1939 r. w Nutbush, w stanie Tennessee) jest amerykańską wokalistką soulową i rockową. Obecnie posiada obywatelstwo Szwajcarii. Jest znana z takich hitów jak m.in. “Proud Mary”, “Better Be Good to Me”,”What’s Love Got to Do With” oraz motywu przewodniego filmu o Jamesie Bondzie – piosenki “GoldenEye”.

(PAP)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here