T. LOVE – wygraj wejściówkę!

0

Początek grudnia na Wyspach może być niezwykle gorący i nie chodzi tutaj o przedświąteczne obniżki cen w różnego rodzaju sieciówkach! Brytyjski ląd nawiedzą bowiem dwie ikony polskiego punk rocka! T.Love i Tomek Lipiński!

Ponoć wino im starsze, tym lepsze. Idealnie pasuje to do Muńka, któremu to niedawno stuknęła 50tka i mimo wszystko nadal trzyma niezwykle wysoki poziom! Zresztą kto nie ma w swojej domowych zbiorach ostatniej płyty T.Love – Old is Gold, powinien się wstydzić, a co najmniej nie chwalić! Ciekawe jakie kawałki usłyszymy przed londyńskim koncertem?!

Kolejną gwiazdą wieczoru będzie Tomek Lipiński, który wystąpi w solowym wydaniu! Kto choć trochę interesuje się polskim punk rockiem, doskonale kojarzy tego Pana. Obok Roberta Brylewskiego to postać iście kultowa (nie uwłaczając przy tym Kazikowi!). Zresztą wystarczy podać składy, takie jak choćby Tilt czy legendarna Brygada Kryzys!

Zapowiada się więc, naprawdę gorąca noc. Więc czekamy, czekamy! Czekamy na sygnał z centrali!

Poza tym fani mocnego grania będą mieli okazję zobaczyć wystawę zdjęć koncertowych, a wszystko w ramach 10lecia Buch! W gronie autorów nie zabraknie m.in.: Moniki Jakubowskiej, Damiana Chrobaka, Barta Mazurczaka, Bogusława Mastaja czy Piotra Apolinarskiego.

Do zobaczenia, więc 8 grudnia w londyńskiej Scali (275 Pentoville Road Kings Corss)! Start imprezy przewidziany jest na 18:00-18:30! Bilety w cenie 25/30 £! 

Organizatorzy zastrzegają, że koncert jest przewidziany wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Bilety można nabyć na stronach: www.ticketweb.co.uk i www.buch.co.uk/bilety!

W ramach zbliżającego się gigu mamy dla Was aż 6 pojedynczych wejściówek! Co trzeba zrobić, żeby znaleźć się w gronie szczęśliwców? Wystarczy uważnie słuchać audycji RADIA STAR! Spróbuj swojego szczęścia! Liczymy na Ciebie!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułToksyczna miłość
Następny artykułLitwin w więzieniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here