Największe gwiazdy polskiej estrady i moc przebojów płynących ze sceny – czyli Star Festiwal 2018!

18 listopada w Peterborough odbędzie się koncert, jakiego w regionie jeszcze nie było! W The Broadway Theatre, w samym sercu miasta zagrają Bednarek, Anna Wyszkoni i Krzysztof Cugowski. Organizatorem wydarzenia jest Radio Star – Twoje Radio Na Wyspach. Wszystkie osoby, które kupią bilet do 31 sierpnia wezmą udział w  losowaniu nagrody 500 funtów od Sponsora Festiwalu Firmy Ferpay. Rozwiązanie konkursu będzie miało miejsce podczas wydarzenia.

BILETY: www.starfestiwal.co.uk

Po sukcesie Star Festiwal 2017, podczas którego w Peterborough i Bostonie zagrali Kasia Kowalska i Zespół Dżem zapraszamy Was do udziału w kolejnej edycji wydarzenia!
Publiczność w The Broadway Theatre rozgrzeje Kamil Bednarek, uwielbiany zarówno w Polsce, jak i na Wyspach – artysta, który zafunduje nam energetyczną mieszankę pozytywnych dźwięków w rytmie reggae. Szykuje się prawdziwa petarda i występ podczas którego scena zadrży za sprawą dobrego, energetycznego brzmienia!
Po Kamilu Bednarku usłyszymy na scenie jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich wokalistek – Annę Wyszkoni! Jej koncerty to połączenie hipnotyzujących brzmieniem utworów, muzycznej wrażliwości i scenicznego pazura. Są eleganckie i romantyczne, a jednocześnie widowiskowe i pełne energii.
Gwiazdą Wieczoru Star Festiwal 2018 będzie Krzysztof Cugowski, który wykona swoje Największe Przeboje Wszechczasów, z ponad 40-letniej działalności artystycznej! To wielki powrót Krzysztofa Cugowskiego na Wyspy Brytyjskie i pierwszy koncert w UK od czasu rozwiązania Legendarnej Budki Suflera! To będzie niezapomniane przeżycie dla fanów klasyki polskiej muzyki i charakterystycznej, niesamowitej barwy głosu wokalisty!
Star Festiwal 2018 odbędzie sie w pięknym Teatrze The Broadway, w którym będzie bawić się blisko 2000 gości!
Data i miejsce:
18 listopada, godz. 16:00, drzwi otwarte 14:30
The Broadway, 46 Broadway, centrum Peterborough PE1 1RS
BILETY: www.starfestiwal.co.uk

Kontakt z organizatorem – Marcin, Radio Star: 07415 248 542

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here