STAND-UP POLSKA na Wyspach

0

Do Londynu zawita niebawem przezabawne trio w składzie: Antoni Syrek Dąbrowski, Karol Kopiec i Maciej Adamczyk z grupy STAND-UP POLSKA. Komicy kreatywni, z niebanalnym dowcipem, który potrafi rozbawić do łez – a będziecie mieli okazję się o tym przekonać 11 lipca, kiedy zaprezentują się na scenie w Arista Bar, w brytyjskiej stolicy.

Nie da sie ukryć, że STAND-UP cieszy się coraz większą popularnością. Także na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie wkrótce okazja ku temu, aby zobaczyć na żywo występ komików współtworzących grupę  STAND-UP POLSKA. Młodzi, piękni, zabawni – mówią, że liczy się dla nich dobry humor, scena i mikrofon. A kiedy stają na scenie przed mikrofonem w mistrzowski sposób bawią publiczność słowem, przyprawiając tym samym o mrowienie w okolicach brzucha.

Stand-up comedy polega na indywidualnych występach komików w postaci monologu przed publicznością. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komediowej bardziej liczy się charyzma wykonawcy, kontakt z publicznością i jej rozbawienie niż rekwizyty. Ta forma komediowa największą popularnością cieszy się w USA, gdzie istnieją specjalne kluby dla fanów stand-up. Członkowie grupy STAND-UP POLSKA udowadniają jednak, że wcale od Ameryki pod tym względem nie odstajemy.

Szczegóły:

Data:11.07.2014r. 20:00
Miejsce: Arista Bar, 232 CHURCH LANE/KINGSBURY/LONDON NW9 85N
Bilety:  Do kupienia na: http://www.seetickets.com/Event/stand-up-polska-na-wyspach/arista-bar/798205£18/20 w dniu imprezy

 

plakat_mały

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here