17 maja w Nottingham odbyło się premierowe Śniadanie Biznesowe, organizowane przez La Catanaccia Business Club, kierowane do polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytani. Oficjalnym Partnerem Medialnym projektu jest Radio Star – Twoje Radio Na Wyspach.
La Catanaccia Business Club to pierwszy Klub Biznesu działający przy Polskiej Akademii Sportowej w Anglii. Klub skupia przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje firmy i poszukują nowych partnerów do współpracy. O idei Śniadań Biznesowych i głównych założeniach La Catanaccia Business Club, opowiedziała w rozmowie z Marcinem Marchelskim (Radio Star) koordynatorka projektu, Karolina Mener.
Poza tym, ze Klub będzie pomagał przedsiębiorcom, będzie też stanowił ogromne wsparcie dla samej akademii piłkarskiej. Właściciele firm – dołączając do organizacji, mają możliwość realnej pomocy Akademii, dzięki czemu przyczyniają się do jej rozwoju i wychowywania młodych talentów. Karolina Mener podkreśliła w wywiadzie ogromną potrzebę podejmowania tego typu inicjatyw i duże zainteresowanie zajęciami, organizowanymi przez La Catanaccia Football Academy.
Projekty takie jak La Catanaccia Business Club działają także przy 16 innych Klubach sportowych w Polsce m.in Zagłębie Lublin, Pogon Szczecin, Odra Opole, Raków Częstochowa, Chojniczanka Chojnice oraz akademiach piłkarskich Juventus Academy i Olympik Wroclaw, a wszystkie razem tworzą Partnerskie Kluby Biznesu. O genezie powstania tej inicjatywy mówił na antenie Radia Star założyciel Partnerskich Klubów Biznesu – Radosław Rogiewicz.
Jednym z gości specjalnych Śniadania Biznesowego był Remigiusz Jezierski, koordynator Klubu Biznesu Olympic Wroclaw, były polski pilkarz grajacy na pozycji napastnika, który komentuje obecnie mecze piłkarskie ligi polskiej w telewizji Canal+SPORT. W rozmowie z Marcinem Marchelskim opowiedział o tym jak Kluby Biznesu skutecznie wspierają na co dzień działalność szkółek piłkarskich.
Na spotkanie przybył z Polski również Bartłomiej Marchlewski, przedstawiciel firmy “Usługi Transportowe Mariusz Gołębiewski”, który mówił w Radiu Star o swoich wrażeniach z wydarzenia. “Pierwszy raz jestem na takim spotkaniu. Bardzo podoba mi się atmosfera i klimat, jaki tu panuje. Ludzie robią ze sobą biznesy, a przy tym dobrze się bawią. Dla nas  jest to idealne miejsce, aby móc rozszerzać działalność firmy, ale też pomagać innym biznesom” – relacjonował.
Jak tłumaczą organizatorzy – Klub Biznesu skupia sprawdzone firmy. Członkostwo w nim jest wartością dodaną do bieżącej działalności, tworzy przestrzeń budowania relacji towarzyskich i biznesowych oraz pozwala osiągać efekt synergii, dzięki wzajemnym poleceniom. Otwarte spotkania biznesowe są narzędziem, dzięki któremu Klubowicze nawiązują nowe kontakty i prezentują swoja ofertę szerokiej publiczności.

Więcej informacji o kolejnych Śniadaniach Biznesowych: www.lacatanaccia.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here