Skorzystaj z darmowego programu „Peterborough Health Trainer Service”

0

„Schudnę”, „będę chodzić na siłownię”, „zacznę się zdrowo odżywiać” – wraz z początkiem roku wielu z nas robi noworoczne postanowienia. Pozostaje jednak kluczowe pytanie: Czy uda nam się je zrealizować? Z pomocą przychodzi darmowy program „Peterborough Health Trainer Service,” prowadzony przez Peterborough City Council.

Opowiedziała o nim w Przepisie Na Życie Radia Star Małgorzata Kozber, koordynatorka programu.

Zapraszamy serdecznie do odsłuchania wywiadu:

W ramach programu „Peterborough Health Trainer Service” możemy skorzystać z darmowej pomocy trenera zdrowia, który poprowadzi nas krok po kroku do realizacji wyznaczonego celu.

Podpowie jaką dobrać dietę i jakie ćwiczenia wykonywać, aby poprawić swoje samopoczucie albo zrzucić kilka niechcianych kilogramów. Wśród bogatej oferty darmowych programów oferowanych przez Peterborough City Council, trener zdrowia doradzi ten, który pomoże nam w dotrzymaniu naszego postanowienia. Jak np. program pomagający rzucić palenie, czy program, dzięki któremu nauczymy się jak zdrowo gotować.

Dzięki systematycznym konsultacjom z trenerem zdrowia łatwiej będzie nam zrobić postępy, skonsultować dotychczasowe nawyki, które należy zmienić i zachować motywację potrzebną w realizacji naszych celów.

Na co dzień zabiegani, nie mamy czasu by zadbać o swoje zdrowie. A zaczynamy troszczyć się o nie dopiero w momencie kiedy okazuje się, że nasz organizm nie jest już w stanie wytrzymać naszego dotychczasowego trybu życia. Zamiast czekać, aż zacznie dziać się z nami coś niedobrego, warto już teraz zadbać o zdrowy tryb życia z Peterborough Health Trainer Service.

Kontakt: Małgorzata Kozber, 

Telefon: 07908 245 853
Email: malgorzata.kozber@peterborough.gov.uk

Artykuł: Gosia Prochal/ Radio Star

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here