Seria zwycięstw IBB Polonii Londyn

0

Dobra passa obrońców Mistrza Anglii trwa. To już trzecie zwycięstwo IBB Polonii Londyn w rozpoczętym niedawno sezonie 2016/2017.

Pierwszy wyjazdowy mecz zakończył się wygraną. W sobotę 08.10.2016 r. siatkarze pewnie pokonali drużynę London Lynx 0:3 (18:25, 20:25, 20:25) na ich parkiecie i zanotowali kolejne 3 punkty na swoim koncie.

„Jestem zadowolony z tego co pokazali dzisiaj nasi zawodnicy. W końcu złapaliśmy pewien rytm gry i to było widać podczas meczu. Spotkanie wyglądało znacznie lepiej niż tydzień temu. Zrobiliśmy duży krok do przodu. Do docelowej formy jeszcze nam trochę brakuje, ale jeśli z każdą kolejną grą będziemy robić takie postępy przeciwnicy będą mieli duży problem żeby nas zatrzymać” – skomentował trener IBB Polonii Londyn, Piotr Graban.

„Kolejne zwycięstwo na naszym koncie i to bez straty seta. Ładnie prezentowaliśmy się na parkiecie i daliśmy wszystkim widzom wiele radości. Przed nami następne spotkania, w których będziemy walczyć o komplet punktów. Zapraszam wszystkich zwolenników siatkówki do spędzenia weekendu na wspólnym kibicowaniu i wspieraniu zawodników” – powiedział prezes, Bartek Łuszcz.

W zeszłym tygodniu przedstawiciele drużyny wzięli też udział w miłym spotkaniu z nowym Ambasadorem RP w Londynie Panem Arkadym Rzegockim. Siatkarze przekazali pamiątkową koszulkę z nazwiskiem Ambasadora, a obie strony zapewniły o kontynuowaniu współpracy polegającej między innymi na upamiętnianiu polsko-brytyjskiej historii na koszulkach drużyny. W tym roku IBB Polonia gra w koszulkach z emblematami Cichociemnych.

Nadchodzący weekend znów przyniesie wiele siatkarskich emocji. IBB Polonia Londyn rozegra aż dwa spotkania. W sobotę siatkarze Mistrza Anglii zmierzą się z Cheltenham & Gloucester Volleyball w ramach zmagań pucharowych. W niedziele zawodnicy powrócą do ligowych rozgrywek podejmując drużynę z Sheffield. Oba mecze odbędą się w hali londyńskiego klubu (Brentford Fountain Leisure Centre) o godzinie 15:00. Darmowe bilety można pobrać tutaj: polonia.eventbrite.co.uk

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here