Seks przez smartfona

0

Umawianie się na niezobowiązujący seks za pośrednictwem aplikacji na smartfony? Bujda? Niestety smutna rzeczywistość. Jak się okazuje coraz więcej znudzonych nastolatków umawia się na przygodny seks z własnymi znajomymi z Facebooka!

Polskie Centrun Zdrowia Seksualnego z Londynu bije na alarm i od początku sierpnia prowadzi wakacyjną akcję poradniczą; „You choose, you bang! You mischoose, you…”. Uruchomiony został specjalny telefon zaufania, gdzie każdy „zawiedziony” spotkaniem może liczyć na wsparcie specjalistów zdrowia seksualnego. Całość działań prowadzona jest pod czujnym okiem doświadczonej seksuolog – Grażyny Czubińskiej, która to uczula młodych ludzi, że z pozoru niezobowiązujące spotkanie może zamienić się w prawdziwy koszmar.

Bardzo często przygodny seks może pociągnąć za sobą niechciane konsekwencje, w gronie których wymienić można m.in.: stalking (wirtualne molestowanie), szantaż, choroby weneryczne czy ciążę. Rzadko bywa również, ze spontaniczny stosunek seksualny jest dla obu stron jedynie formą rozładowania napięcia seksualnego, zwłaszcza, gdy za swatkę robi aplikacja by Android bądź iOS…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here