Rasizm i seksizm w BBC!

BBC znalazło się pod ostrzałem za nadanie utworu rapowego, który pochwala południowoazjatyckich mężczyzn używających „białych dziewczyn” jako prostytutek i handlarzy narkotyków.

1

BBC Asian Network zagrało piosenkę „Chaabian Boyz” autorstwa Frenzo Harami, która zawiera teksty “I had a white girl I used to call a cash machine, I got 20 white girls and they will trap for me, they’re on in the flats laying on their backs for P”. „Miałem białą dziewczynę, którą nazywałam bankomatem, mam 20 białych dziewczyn i one będą dla mnie ‘trap’ [sprzedawać narkotyki], one są w mieszkaniach, leżą na plecach za P [pieniądze]”.

BBC odpowiedziała na krytykę, mówiąc: „Błędem była wersja utworu, która nie spełniała naszych standardów redakcyjnych emitowana w audycjach nadawanych przez Asian Network. Piosenka nie będzie odtwarzana w żadnych przyszłych programach. ”

Brytyjczycy z organizacji Generation Identity maszerujący przeciw muzułmańskim gangom pedofilów

 

Niesmaczna muzyka odzwierciedla rzeczywiste problemy z gangami głównie muzułmańskich mężczyzn z Azji Południowej, zajmujących narkotykami i wykorzystywaniem seksualnym głównie białych, często nieletnich dziewcząt na wielką skalę światową

Była minister gabinetu cieni Partii Pracy i poseł z Rotherham Sarah Champion ostrzegła wcześniej, że „Wielka Brytania ma problem z pakistańskimi mężczyznami gwałcącymi i wykorzystującymi białe dziewczyny. Powiedziałam to. Czy to czyni mnie rasistką? Czy po prostu jestem gotowa nazwać ten przerażający problem tak, jakim on jest ”?

była minister gabinetu cieni Partii Pracy Sarah Champion

Została zmuszona do rezygnacji ze swojego stanowiska w gabinecie cieni za komentarze, a później potrzebowała specjalnej ochrony.

Rzecznik organizacji charytatywnej „Survivors of Abuse” skomentował: „Nie sądzę, aby jakakolwiek osoba lub grupa promowała wyzysk kobiet jakiejkolwiek rasy”.

Oficjalny raport profesor Alexis Jay z 2014 r. Ujawnił, że muzułmańscy mężczyźni ze społeczności pakistańskiej w latach 1997–2013 systematycznie wykorzystywali 1500 kobiet, przeważnie białych, w Rotherham . Przypadki wykorzystywania w znacznym stopniu nie były kontrolowane ze względu na politycznie poprawne władze obawiające się, że mogą zostać oskarżone o rasizm.

profesor Alexis Jay

Uważa się, że systematyczne wykorzystywanie seksualne ofiar przez tak zwane grooming gangs ma zasięg ogólnokrajowy w UK, a przypadki sięgają od lat 80. do chwili obecnej.

Tommy Robinson, niedawno wypuszczony z wiezienia gdzie trafił za walkę z bandami muzułmańskich pedofilów

1 KOMENTARZ

 1. Bardzo dobrze, że w Radio Star, jako jedynej polskojęzycznej platformie informacyjnej na Wyspach, poruszane są tematy parzące dla innych.
  Najlepszą metodą na walkę z łgarstwem i obrzydliwymi praktykami hipokrytów z BBC jest pisanie o nich, ośmieszanie i, co najważniejsze, nieopłacanie TV Licence. Ileż można słuchać o:
  – walka z pay gap – BBC płaci kobietom mniej
  – walka z fakenewsami – BBC przemilcza gwałty muzułmanów z Pakistanu na Brytyjkach
  – łapówkarstwo, rozdawnictwo, marnotrastwo, wyciszanie i zlecenia na eliminowanie innych dziennikarzy ( Stephen Christopher Yaxley-Lennon) –

  Pełna prywatyzacja tej organizacji powinna nastąpić ASAP!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here