„Przebacz Mi na Słodko”

0

Prezentują Polish Village Bread i Radio Star!

Nabroiłeś? Chcesz odkręcić temat? Złóż zlecenie! Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej a Słodki Marcin z Radia Star przybędzie do  ofiary Twoich błędów i wręczy Słodkie niespodzianki od Polish Village Bread. Do tego koszulki, płyty Lady Pank oraz bilet na koncert zespołu Lady Pank w Bostonie w Anglii!

Sponsorem Zabawy jest Polish Village Bread – Najlepsza Polska Piekarnia w UK!

 

Formularz zgłoszeniowy

Imię (*)

Adres e-mail (*)

Telefon (*)

Opisz swój problem (*)

 

 

Środa 02 grudnia: Ostatni finał zabawy Przebacz Mi na Słodko! Relacja prosto z salonu fryzjerskiego w Peterborough, w ktorym udało mi się poznać i obdarować wspaniałych ludzi. Kochani dziękujemy za  genialną gościnność, za otwarte serducha i całą moc pozytywnej energii jaka jest w Waszych domach, mimo tylu obowiązków i ciężkiej pracy! To była Słodka Przyjemność! Szacun! Słodki Marcin Radio Star oraz Polish Village Bread – raz jeszcze ogromnie dziękujemy!

3

15

2

Poniedziałek 30 listopada: Niezwykłe miejsce, duuuużo fantastycznych dzieciaków, i jak zawsze multum pozytywnej energii! Prosto z St. Benedict School w Londynie relacja z akcji Przebacz Mi na Słodko w Radiu Star! W rolach głównych: Agniesia z Polski, Dzieciaki z dżampy teatralno – mikołajkowej, Polish Village Bread, Pyszne Pączki z nadzieniem, oraz Duch Dominika! ?


1

2

Piątek 27 listopada: Dziś odwiedziliśmy Londyn. Co prawda dostaliśmy zgłoszenie od Elżbiety II ale woleliśmy odwiedzić Martę i Krzysia! To był dopiero rosół! Rosół Party u Krzysia i Marty! Łatwo nie było ale Marta zmiękła na widok faceta w stroju ptaka a już na pewno na widok wspaniałych prezentów od Polish Village Bread – Najlepszej Polskiej Piekarni na Wyspach! Oto relacja! Pozdrowienia dla całej wspaniałej rodzinki!

DSC_0057

DSC_0061

DSC_0065

Środa 25 listopada: Robuś – fantastyczny facet, może i pierze choć nie umie, może i gotuje jedyną zupę na świecie jaką umie, może i mija się z żonką pracując na drugą zmianę, ale za to majster z niego pierwszorzędny! Ania Przeproś i więcej nie zaniedbuj!

ps: nieśmiała prośba – zróbcie sobie jeszcze jedną dzidzię – szkoda marnować taki materiał genetyczny! ? pozdrowienia – Słodki Marcin.

DSC_0041

DSC_0044

DSC_0049

Poniedziałek 23 listopada: Ania i Mariusz, koncertowa, zakochana para współpracuje wzorowo! Wszystko robią razem! Wspólnie wypełnili formulasz zgłoszeniowy w zabawie ”Przebacz Mi na Słodko”, więc przybyłem, zobaczyłem i nagrody w imieniu Sponsora Zabawy Polish Village Bread wręczyłem!

ps: Męzowie! Szanujcie Swe Żony, bo ostoją domowego ogniska i wyposażenia lodówki są!

DSC_0028

DSC_0031

DSC_0035
Piątek 20 listopada: Kiedy między kobietą a mężczyzną pojawia się problem to jeszcze nie koniec świata. Ale kiedy pojawia się ten trzeci, a właściwie Ta Trzecia, a własciwie Trzecia, Czwarta, Piąta, Szósta i Siódma to już Armageddon! Nieznana Grupa kobiet działających pod kryptonimem ”JAMES” sieje spustoszenie pomiędzy Piotrkiem a Madzią… Tylko i wyłącznie dzięki sprawnie działającym służbom wywiadowczym Słodki Marcin z Radia Star rozpracował klucz tajemniczego kryptonimu JAMES i postanowił wkroczyć do akcji. Nie wiadomo czy zdekonspirowana grupa wiecznie pięknych i młodych mam nadal będzie sprowadzać Madzię na ciemną stronę mocy, nie mniej jednak udało się chociaż załagodzić Piotrka. Mamy nadzieję że po interwencji Słodkiego Marcina mężu z jeszcze większą tolerancją będzie traktować wspólne wypady Madzi i JAMES’a. Piotr! Jestem z Tobą! Relacja poniżej!


DSC_0014

DSC_0016

DSC_0020

Środa 18 listopada: Karolina to bardzo miła dziewczyna. Tomasz to naprawde genialny osobnik! I za co oni się tak przepraszają? Słodki Marcin zadawał sobie to pytanie przez cały dzień i całą noc i jeszcze jeden dzień.. aż wkońcu postanowił to sprawdzić osobiście. Przytargał wypasiony kosz z prezentami od Polish Village Bread, bilety na Lady Pank w Bostonie i już miał wchodzić do domu Karoliny i Tomka kiedy to… nagle… nastąpił atak Wydmuszki Pospolitej!

ps: ze względu na drastyczne sceny, fragment ataku Wydmuszki został wycięty i zastąpiony Erotyczną Grafiką Relaksacyjną.

DSC_0004

DSC_0008

Poniedziałek 16 listopada: Prawdziwy szał ciał – Słodki Marcin z Radia Star tym razem został zaproszony przez sympatyczną Ewę do Stamford która za wszelką cenę chciała zrobić niespodziewankę dwóm wspaniałym robaczkom Damianowi i Anetce – kompletnie skołowani nie wiedzieli o co kaman, więc niespodziewanka jak najbardziej udana! A wszystko w niecodziennych okolicznościach spóźnionej acz wypasionej imprezy haloowenowej!

ps: ze względu na ochronę danych osobowych, ujęcia ze zleceniodawczynią Ewą F która jednocześnie jest świadkiem koronnym w sprawie gangu nielegalnie handlującego kocią karmą, są zamazane.

Piątek 13 listopada: Nie pomny przepisów BHP, bostońskich zawieruch i pogróżek Ewy Kopacz Słodki Marcin odwiedził sympatyczną rodzinę Ani i Pawła w Bostnie. Nie wiem za co oni tam się przepraszają, ale na pewno bardzo, bardzo mocno się kochają… Matko z córko, jak ja lubię te robotę!

DSC_0012

DSC_0020

Środa 11 listopada: Kolejny finał zabawy ”Przebacz mi na Słodko”! Odwiedziliśmy Agnieszkę, która postanowiła przeprosić Piotrka za chęć do życia i miłość do ojczyzny. Choć wyglądają na szczęśliwą parę nie dajcie się zwieść! Agnieszka z premedytacją nie robi chłopu prania nie mówiąc już o tym że  nie prasuje mu koszul! O gotowaniu nie wspomnę! Słodki Marcin namaszczony przez Polish Village Bread wkracza do akcji! Oto relacja z wjazdu u kolorowych misiów:

3

2

Poniedziałek 09 listopada: Witajcie w Pierwszym Finale zabawy Przebacz Mi na Słodko! Odwiedziliśmy Wiolę z Bostonu i jej chłopa Davida – księcia na niebieskim rumaku, którego nieopatrznie… rozbił. W całej historii najbardziej bolesny jest ten łokieć.. no i egoizm. Dlatego Słodki Marcin z Radia Star odpowiedział na zgłoszenie miłej pary i odwiedził Wiole i Davida z worem pełnym niespodziewanek od Polish Village Bread. Na pojednanie! Musicie to obejrzeć!

12

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here