Program biznesowy w Radio Star „7 Żywiołów w Biznesie” dedykowany jest wszystkim tym, którzy na co dzień działają w biznesie: zarówno jako właściciele, ale też odpowiedzialni menadżerowie; są zainteresowani najnowszymi trendami, a co ważniejsze sprawdzonymi aspektami rozwoju biznesu dziś i na przyszłość.
Gospodarze programu: Dorota Iwankiewicz FCIM oraz Ralph Lightman z DM2 Agency, będą dzielić się swoją wiedzą m.in. z obszaru skutecznej perswazji, neuromarketingu, coachingu biznesowego; podzielą się doświadczeniem zdobytym w ciągu ponad 20 lat na rynku polskim i angielskim oraz praktyczną wiedzą uzyskaną na szkoleniach, m.in. w największych ośrodkach w Stanach Zjednoczonych. Będą też prowokować zaproszonych gości specjalnych do uchylania rąbka tajemnicy w różnych obszarach dziedziny tak złożonej, jaką jest prowadzenie biznesu z sukcesem.
To, co odróżnia ten program, od wszechobecnych darmowych webinarów czy innych podobnych form (z których także należy korzystać:)), to gwarancja konkretnej wiedzy, konkretnych wskazówek, konkretnych przypadków. Każda informacja przekazana w tym programie, została wielokrotnie przećwiczona, sprawdzona w realnej biznesowej rzeczywistości. Zero teorii, 100% praktyki. Przykłady zarówno z porfolia prowadzących, Doroty i Ralpha, obejmującego takie mega-brandy jak VISA, Boots czy Cadbury Wedel, jak i historie sukcesu Małych i Średnich Firm, które wdrożyły zasadę: mała acz skuteczna różnica prowadzi do ogromnej pozytywnej zmiany w biznesie.
Możesz się jeszcze zastanawiać, dlaczego takiej rangi eksperci chcą dzielić się swoją wiedzą? Zgodnie ze skutecznymi trendami, wygrywają Ci, którzy dają wartość dodaną na rynek. A Dorota i Ralph zawsze aktywnie uczestniczyli w budowaniu prawdziwej jakości w polskim środowisku biznesowym w UK i teraz wraz z Radiem Star realizują pierwszy taki unikatowy program w radiu na Wyspach. Jeśli i Ty, masz ambicje skutecznie rozwijać swój biznes, oczekujesz konkretów a nie obietnic – słuchaj 7 Żywiołów w Biznesie w każdy czwartek w Radiu Star!

7 ŻYWIOŁÓW W BIZNESIE – ©Dorota Iwankiewicz, DM2 agency

1. BIZNESOWE ID, włączając start-upy czy redefiniowanie istniejącego biznesu, np. wiek firmy, określanie ryzyka
2. Marketing, w tym określenie czym jest wartość dodana, idealny klient, oferta nie-do-odrzucenia
3. Sprzedaż, w tym negocjacje, sprzedaż poprzez pytania
4. Finanse, co oznacza nieprzerwane przewidywanie
5. Prawo, w tym prawne ekspertyzy zawsze na początku/ z góry
6. Kultura Organizacji i Tworzenie Fanów, w tym employer branding, coaching
7. Opt&Max, ćwiczenia poprzez tych 7 żywiołów

Świat biznesowy o naszych prowadzących:

Jaroslaw Skowron, Dyrektor Wydziału ds. Produktów i Marketingu, Allianz Bank, Deutsche Bank, First Ukrainian International Bank
Dorota była współzałożycielką platformy komunikacyjnej, całkowicie innowacyjnej na polskim rynku w tamtych czasach – platformy marketingu bezpośredniego. Pracując jako zewnętrzny zespół marketingowy wspierała nas swoim doświadczeniem i innowacyjnym podejściem nawet w najprostszych zadaniach. (…) Często rzucając wyzwania naszym leniwym mózgom świeżymi i nowymi pomysłami stała się jednym z twórców ulepszeń. I ogromnie przyczyniła się do ostatecznego sukcesu naszego produktu.(…)
Po drugie – Dorota jest osobą, z którą lubi się pracować. Można w pełni na niej polegać – podchodzi do zadań z pełną uwagą i dostarcza produkty dobrej jakości, zawsze na czas. Jest to gwarantowane. Można być także bardziej niż pewnym, że w przypadku, gdy nie masz racji – ona ci to powie. I poda długą listę powodów, dla których się mylisz. I niestety w większości przypadków ma rację. Stanowi to dla mnie ogromną wartość – otwiera oczy na inne punkty widzenia, inne rozwiązania problemu.
I na zakończenie choć nie najmniej ważne – lubisz odbierać telefon, gdy ona dzwoni lub lubisz ustalać z nią spotkanie. Ponieważ wiesz, że bez względu na sprawę o jakiej chcesz podyskutować, rozmowa będzie przyjemna i z wysoką klasą.
Agnieszka Surowicz, Dyrektor HR w GlaxoSmithKlime – UK, ICF Akredytowany Coach
Pracowałam z Dorotą, kiedy pełniłam funkcje związane z komunikacją wewnętrzną w Cadbury Schweppes i GSK. Zatrudniłam Dorotę, aby sprawdziła istniejące kanały komunikacji i wymyśliła udoskonalenia. (…) Ona i zespół wykonali fantastyczną pracę, zarówno z perspektywy kreatywnej i lingwistycznej jak i strategicznej.(…) Po tej pracy Dorota nadal wspierała mnie w wielu innych projektach/kampaniach wewnętrznych np. związanych z ponownym wprowadzeniem systemu nagród i uznań.
Renata Julia Krzywicka FCCA, Senior Manager ds. Księgowości i Finansów w Spotify, UK
Miałam przyjemność współpracować z Dorotą i zobaczyć ją w akcji jako inspirującego coacha i trenera. Jest niesamowitą kobietą i wspaniałym przywódcą. Jest inteligentną, pracowitą osobą z innowacyjnym podejściem do wszystkich projektów, nad którymi pracuje i jest niezwykle entuzjastycznie nastawiona do swojej pracy. Dzieli się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem w bardzo kreatywny sposób. Ma zrównoważoną osobowość z ogromem pozytywnej energii. (…) Pasjonuje ją rozwój innych ludzi i jest wzorem dla kogoś, kto szuka nowych wyzwań.
Sebastian Rubaj, Zastępca Prezesa Zarządu Pierwszego Międzynarodowego Banku Ukraińskiego
Spotkaliśmy się w bardzo interesującym momencie mojego życia korporacyjnego (…) dostałem zadanie przygotowania pierwszej kampanii telewizyjnej dla bezpośredniej, w pełni zdalnej pożyczki gotówkowej, dość abstrakcyjnej na polskim rynku w tamtych czasach. (…) Otrzymałem 200% wsparcia w realizacji projektu i doskonałego coachingu, który pomógł mi w zrozumieć postrzeganie marketingowe a w szczególności reklamę. Dorota przeszła przez to niełatwe zadanie z uśmiechem na twarzy, dzieląc się swoim doświadczeniem i pomogła nam w przełamaniu tradycyjnej, konserwatywnej koncepcji reklamowania bankowości. (…) Wyniki przekroczyły nasze oczekiwania i dały podstawy do kolejnych lat udanej współpracy.
Tom Mulhall, the Director of the Security Programmes, Loughborough University
Pańskie wystąpienia były absolutnie czarujące i szalenie interesujące dla profesjonalistów zajmujących się bezpieczeństwem. W moim przekonaniu ożywił Pan temat, który stał się zarówno interesującym, jak również niezwykłą wartością w ramach Forum Bezpieczeństwa. Rozmawiając z wieloma uczestnikami, uznali oni siłę komunikacji za najbardziej interesujące (…). Dla mnie jednym z wielu najważniejszych momentów wartych podkreślenia był sposób w jaki podszedł Pan do szczegółowych pytań publiczności oraz pomysł odgrywania krótkich scenek. Było mi bardzo miło odbyć podróż za kulisy efektywnej komunikacji.
CurrencyFair Team, UK
Agencja DM2 zapewniła naszemu biznesowi wspaniałe wsparcie nie tylko w obszarze public relations, ale również w marketingu naszego produktu dla społeczności polonijnej w całej Europie (…) Bogate doświadczenie DM2 pomogło nam przeprojektować naszą strategię i skupić się na nowych kanałach. Okazało się to bardzo udane i zaowocowało zwiększeniem pozyskiwania klientów dla biznesu. Pracownicy i dyrektorzy DM2 zawsze byli aktywni i informowali nas o wszystkich wydarzeniach (…) zapewniali, że kanały komunikacyjne są otwarte przez cały czas. Możemy śmiało polecić DM2 jako silnego, niezawodnego partnera, który bez wątpienia jest ekspertami w swojej dziedzinie
Źródło: DM2 Agency

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here