W ramach kampanii “Sztuka Kochania”, zapraszamy do wysłuchania wywiadu z położną Marzeną Błaszczyk, z którą porozmawialiśmy o tym, jak zapobiegać powikłaniom poporodowym i cieszyć się macierzyństwem bez problemów zdrowotnych, a także o pierwszej w Wielkiej Brytanii szkole rodzenia, która otwiera się w Top Medical Clinic w Londynie. 

Wywiad z Marzeną Błaszczyk w Radiu Star

Rozmawiała: Gosia Prochal

“Sztuka Kochania,” to kampania Top Medical Clinic, w ramach której można skorzystać z bezpłatnej konsultacji z zakresu ginekologii estetycznej z hasłem: „Szuka Kochania” pod numerem: 0208 681 1651. Ginekologia estetyczna` pomaga w wielu problemach, związanych z powikłaniami występującymi po porodzie, w tym m.in. nietrzymaniu moczu, czy dyskomforcie przy współżyciu.

DARMOWE KONSULTACJE z hasłem „Szuka Kochania” pod numerem: 0208 681 1651

Ginekologia estetyczna – temat tabu?
W dzisiejszych czasach bez skrępowania i z przyjemnością rozmawiamy o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Kobiety chętnie zgłaszają się na zabiegi odmładzania twarzy, likwidacji zmarszczek czy modelowania sylwetki. Zupełnie inaczej jest w przypadku ginekologii estetycznej, którą wiele kobiet wciąż uważa za temat trudny i wstydliwy.
Świadomość społeczeństwa na temat seksualności oraz chorób i dysfunkcji narządów rodnych, jest wciąż bardzo mała. Nadal jest to często temat tabu i spychany na margines życia. Efektem takiego podejścia jest to, że nawet kobiety, które przeżywają prawdziwy dramat z powodu niewłaściwej anatomii swoich narządów płciowych, wstydzą się i panicznie boją pójść do lekarza. Nie chcą być posądzane o fanaberię, a jeśli już trafiają do kliniki, to rzadko mówią wprost o wszystkich swoich dolegliwościach.
Chcemy to zmienić! Podczas kwietniowej kampanii Top Medical Clinic rozmawiamy o tym, o czym kobiety milczą. Szczegółowo omawiamy wstydliwe tematy takie jak:
– nietrzymanie moczu
– obkurczanie pochwy
– plastyka warg sromowych
– ból w trakcie stosunku
Słuchaj Radia Star w każdy czwartek, po 15:00!
Top Medical Clinic jest profesjonalną placówką medyczną, która łączy profesjonalizm medyczny i indywidualne podejścia do pacjenta. Poprzez konsultacje specjalistyczne, profesjonalne zabiegi terapeutyczne, nowoczesną aparaturę diagnostyczną oraz dostępność do badań laboratoryjnych zapewniają Państwu kompleksowy proces leczenia.
Adres kliniki: 1B Church Rd, Croydon CR0 1SG
Adres mailowy: info@topmedicalclinic.co.uk.
Facebook i zdjęcie: Top Medical Clinic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here