Polski Bal Sylwestrowy z Radiem Star!

0

Powitaj Nowy Rok tanecznym krokiem na Polskim Balu Sylwestrowym z Radiem Star! W tę wyjątkową noc gwarantujemy niepowtarzalny klimat i zabawę w tradycyjnym polskim stylu. Czas do północy odmierzać będziemy w rytmie najlepszych przebojów – na parkiecie towarzyszyć Wam będą prawdziwe tuzy światowej sceny muzycznej!

Największe Przeboje Wszechczasów zagra Dj Marcin – były prezenter Radia Złote Przeboje i Radia Eska, obecnie Radio Star. Nie zabraknie też polskich akcentów, które sprawią że Stary Rok pożegnamy w prawdziwie rodzinnej atmosferze. W menu znajdziecie same kulinarne pyszności – na stole pojawi się rozpływająca się w ustach „polska kuchnia”. A miła i profesjonalna obsługa sprawi, że poczujecie się w tę noc jak ktoś zupełnie wyjątkowy!

Zapraszamy do wspólnego świętowania! Bądźcie Star i przywitajcie z nami Nowy Rok 2015 w ekskluzywnym Monrose Restaurant w Peterborough! Bawimy się od 20 do 4 nad ranem!  Oprócz muzycznych niespodzianek prawdziwe fajerwerki pojawią się nie tylko za oknami ale i na sali – wśród kulinarnych atrakcji gwoździem programu będzie specjalny pokaz „Tańczący z lodami”, z podziękowaniem od Szefa kuchni.

ulotka_A5_sylwester_2015s2-727x1024

MIEJSCE I DATA

POLSKI BAL SYLWESTROWY
31 Grudnia 2014/2015
20:00 – 04:00
W Ekskluzywnym Monrose Restaurant w Peterborough
11 – 13 Broadway, PE1 1SQ

Rezerwacje: Marcin 07415 248 542

Bilety do nabycia na www.ferfun.co.uk

Do Zobaczenia!

 

sylwester_plakat_A3online

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here