Polska księgarnia w Peterborough

0

Dla wszystkich moli książkowych spragnionych polskiej literatury mamy dobrą wiadomość. W Peterborough, skąd nadajemy działa Polska Księgarnia i Biblioteka Zaczytanie. Założycielką jest pani Beata Dąbkowska, która dba o to, aby wśród książek znajdujących się na półkach nie zabrakło zarówno nowości, jak i prawdziwych literackich perełek.

W ofercie mamy więc książki skierowane zarówno do dorosłego, jak i młodszego czytelnika, poradniki, literature faktu. Na stronie zaczytanie.co.uk znajdziemy też informacje o nowych książkach, jakie aktualnie pojawiły się na półkach. Jest także możliwość zamówienia wybranej przez nas książki. Oprócz nowych – na półkach znajdziemy również ksiązki używane. Można je wypożyczyć zapisując się do bilbioteki. Bilioteka cały czas jest w trakcie uzupełniania swojego księgozbioru, tak więc jeśli mamy książki, które już przeczytaliśmy, a kurzą się rzucone w kąt, można przynieść je do Zaczytania a na pewno znajdą swoje miejsce na półkach.

Czytanie książek pomaga oderwać się od rzeczywistości, problemów, pozwala przenieść się w świat stworzony przez autora i pobudzić wyobraźnię działając jak lekarstwo na wszelkie troski – mówiła na antenie Radia Star Beata Dąbkowska, założycielka księgarni.

Serdecznie zapraszamy do Zaczytania!

Polska Księgarnia „Zaczytanie”

283 Lincoln Road, Peterborough PE1 2PH
tel. 07553676769
e-mail: zaczytanie@hotmail.co.uk 

Czynne:

Poniedziałek – Piatek od 11:00 do 18:00

Sobota od 11:00 do 14:00

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRusza Eurowizja!
Następny artykułJurek Owsiak w Londynie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here