Piłkarze reprezentacji Polski po wygranej z Czarnogórą 4:2 i zapewnieniu sobie udziału w przyszłorocznych mistrzostwach świata w Rosji podziękowali kibicom na PGE Narodowym za wsparcie. “To dopiero pierwszy krok” – podkreślił kapitan drużyny Robert Lewandowski.

Od razu po zakończeniu spotkania wystrzelono konfetti i race dymne. Podopieczni Adama Nawałki założyli natomiast koszulki z napisem: “Polska dawaj 2018” i wykonali rundę honorową wokół boiska dziękując kibicom za doping. Trybuny natomiast długo pozostawały pełne.

“Chcieliśmy wam serdecznie podziękować za to, że byliście z nami od pierwszej do ostatniej minuty tych eliminacji. Awans to tylko pierwszy krok, a drugim będzie nasz udział w mistrzostwach świata w Rosji. Mam nadzieję, że będziecie tam z nami. Dziękujemy wam bardzo” – powiedział Lewandowski.

Jeden z kibiców wskoczył też na murawę, podbiegł do kapitana biało-czerwonych i… pocałował jego but. Obok stali uśmiechnięci dyrektor reprezentacji Tomasz Iwan i obrońca Michał Pazdan.

W niedzielę Polacy pokonali w Warszawie Czarnogórę 4:2 w ostatniej kolejce eliminacji mistrzostw świata 2018 i z dorobkiem 25 punktów zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie E oraz awans na turniej.

(PAP) mach/ bia/ cegl/

Zdjęcie: PAP/Bartłomiej Zborowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here