Polonijne Rozmowy. Jakub Grygowski i Przemysław Skwirczyński pomysłodawca wódki Brexitovka.

Przemysław Skwirczyński, polski przedsiębiorca i polonijny radny z Raddlet z głową pełną pomysłów był gościem Waszego Radia STAR, by opowiedzieć o swoim najnowszym projekcie.

0

Polonia słynie z przedsiębiorczośći, radzimy sobie doskonale i przystosowujemy się błyskawicznie do nowych warunków. Pewnie wynika to z faktu, że na zachód emigrują zwykle jednostki najzdolniejsze i mające najwięcej determinacji oraz samozaparcia. W przypadku mojego dzisiejszego gościa nie mogło być inaczej.

Przemysław Skwirczyński niedawno został radnym – gratulujemy- w Raddlet. Dał się jednak poznać już niejednokrotnie jako dobry przedsiębiorca i człowiek pomysłowy inicjując powstanie zbożowego nektaru, tuż po referendum w sprawie Brexitu i nazywając go… a jakże, Brexitovka.

Przemysław Skwirczyński, pomysłodawca marki Brexitovka.

Po trzech latach od referendum i w otoczeniu ogólnego chaosu związanego z wyjściem Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej polski radny postanowił ponownie włączyć się w kampanię wykorzystując stworzoną przez siebie markę.

Posłuchajcie nagrania z mojej rozmowy z tym niezwykle ciekawym i inspirującym rodakiem. No, a później koniecznie zachęcam do wsparcia projektu. wystarczy po przesłuchaniu audycji wejść w link: https://www.indiegogo.com/projects/brexitovka-premium-british-vodka-limited-edition/x/21796405#/

Polonijne Rozmowy. Jakub Grygowski i Przemysław Skwirczyński, twórca marki Brexitovka,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here