Losowanie EuroMillions okazało się bardzo szczęśliwe dla Katarzyny – Polki mieszkającej od 10 lat w Londynie, która wygrała w loterii £137,750.90. Gratulujemy i zapraszamy wszystkich sluchaczy do odbioru dwóch zakładów gratis pod linkiem: klik.

Polce udało się trafnie wytypować 5 kul głównych, oraz 1 ‘Szczęśliwą Gwiazdę’. Do wygrania nagrody głównej wynoszącej tamtego wieczoru ponad 35 milionów funtów, zabrakło jej tylko jednego numeru.

„Gram już od jakiegoś czasu, zaczęło się od pojawienia się możliwości grania w Polskie Lotto online na stronie World Lottery Club. Do tej pory wygrałam kilka ‘trójek’, jednak to pierwszy raz w moim życiu, gdy wygrałam coś tak dużego. Do tej pory jeszcze się z tym oswajam’ – komentuje zwyciężczyni.

„Zawsze gram te same liczby. Mam je ustawione jako subskrypcję, co oznacza, że moje zakłady odnawiają się same, a ja nie muszę pamiętać o ich zakupie. Nie myślałam o nich już od jakiegoś czasu, więc otrzymanie e-maila z informacją o wygranej było niesamowitą niespodzianką. Część z wygranej przeznaczę na budowę domu w Polsce oraz pomoc rodzinie, a resztę odłożę” – dodaje Pani Katarzyna.

Liczba Polaków mieszkających na Wyspach, którzy wygrali na stronie World Lottery Club, w tym roku przekroczyła już 10,000 osób. Dzięki temu portalowi, nasi rodacy mogą grać nie tylko w ich ulubione Polskie Lotto, ale również w inne największe loterie na świecie, w tym również EuroMillions. Ceny zakładów są zawsze takie same jak w kolekturach, a od wygranych firma nie pobiera żadnych opłat. To właśnie tak ogromna popularność sprawiła, że firma zdobyła nagrodę za najlepszy nowy produkt dla Polaków w UK, w prestiżowym plebiscycie Polish Choice.

„Ogromnym atutem na pewno jest to, że cała strona, jak i obsługa klienta, dostępna jest w języku polskim, co znacznie ułatwia granie. Wielkim plusem na pewno jest też niska cena zakładów, oraz regularne promocje wewnętrzne dla naszych graczy. Dodatkowo, użytkownik nie musi być stałym rezydentem UK, aby mógł brać udział w loteriach, a wygrane możemy przelać na dowolnie wybrane przez użytkownika konto”– podsumowuje Daniel, przedstawiciel World Lottery Club na Polskę.

W razie pytań prosimy o kontakt; 0207 1000 208, lub e-mail: support@wlcmail.com

Źródło: Londynek.net/ World Lottery Club

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here