Polka winna

0

2 tygodnie pozbawienia wolności i 5-letni zakaz kontaktowania się ze swoją ofiarą, tak właśnie zakończyła się „niezdrowa” miłość dla jednej naszej rodaczki. Wszystko z miłości do o 10 lat młodszego Brytyjczyka!

Oboje poznali się  w Polsce i coś zaiskrzyło, do tego stopnia, że 24-letni Dubar postanowił zaprosić Natalię T. do siebie na Wyspy. 34-latka postanowiła skorzystać z zaproszenia, jednakże rzeczywistość okazała się zupełnie inna niż początkowo przypuszczali. Ich relację bardzo szybko obrały toksyczny kierunek. Do tego stopnia, że mężczyzna poprosił Polkę o opuszczenie jego posiadłości.

Wtedy dopiero zaczął się prawdziwy melodramat! Natalia T. nie zamierzała się łatwo poddać, a swojemu ukochanemu zaczęła grozić śmiercią. Wreszcie jednak adoratorkę udało się wyrzucić z domu, ale to nie był koniec prześladowań. Kobieta w akcie desperacji postanowiła koczować w pobliżu i podglądać swojego wybranka z pobliskiego parku.

Nie pomogło nawet sprezentowanie biletu powrotnego do Polski. W ostateczności sprawa trafiła na sędziowski i blat i tak się skończyła polsko-angielska love story.

[bag] źródło: londynek.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here