Policja prowadzi śledztwo w sprawie ataku na starszego mężczyznę przed lokalem wyborczym.

Internet obiegły zdjęcia i filmy krążące w mediach społecznościowych, które pokazują starszego dżentelmena w rozetce Partii Brexit, który został oblany mlecznym shake'iem przed lokalem wyborczym w Anglii. Lewica traci hamulce.

0

Brytyjczycy wybierają się dziś do urn, by głosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego, a lewicowi wyborcy przekraczają wszelkie ranice. Nazywany „Donem” i opisany przez internautów w kilku tweetach jako weteran pułku spadochronowego, w którym miał służyć przez 22 lata, został oblany przed lokalem wyborczym, tylko ze względu na swoje polityczne preferencje.

Wydaje się, że incydent miał miejsce w North Town Rushmoor, wnioskując na podstawie oznakowania widocznego na zdjęciach, a policja Hampshire potwierdza, że otrzymali raport krótko po godzinie 10:06 od osoby trzeciej o napadzie na mężczyznę w wieku około 80 lat w okolicy North Lane, Aldershot. Potwierdzili, że teraz badają incydent i próbują nawiązać kontakt z ofiarą.

Lider partii Brexit Nigel Farage wydał oświadczenie w tej sprawie idzisiaj (23 maja) po południu potępiając atak. Powiedział: „Jeszcze bardziej obrzydliwe zachowanie. Kiedy demokracja zawodzi, kończy się uprzejmość. Dokończmy Brexit i skończmy to”.

„Zadzwoniłem do domu Dona, aby wyrazić żal z powodu tego co się stało. Jego syn powiedział, że nie jest zniechęcony, nadal przebywa w lokalu wyborczym, a teraz będzie tam do 22.00. Dobra robota”.

Nagranie pierwotnie opublikowane na Facebooku pokazuje starszego dżentelmena opisującego, jak „jakiś gbur [w wieku około dwudziestu lat… podszedł do mnie, pokazał mi środkowy palec, podszedł do Co-op [market], wziął koktajl, zszedł tutaj i rzucił to na mnie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here