Policja poszukuje

0

Policja z Sussex opublikowała wizerunki dwóch mężczyzn, którzy najprawdopodobniej stoją za serią napadów i włamań w okolicy Bognor Regis.

Pierwszy atak miał miejsce 25 sierpnia w miejscowości Felpham. Około 1 w nocy nieznani sprawcy ciężko pobili i usiłowali okraść niewinnego mężczyznę, któremu na szczęście udało się uciec. Na kolejny incydent nie trzeba było długo czekać. Około godziny 21 przestępcy włamali się do domu w The Midway (Felpham). Na miejscu obezwładnili 86-latka i okradli mieszkanie. Dnia następnego o godzinie 12:32 dwóch bandytów napadło na staruszkę, a następnie zabrało jej torebkę.

Według lokalnej policji wszystkie ofiary w podobny sposób opisują swoich oprawców. Co ważniejsze, przestępcy mówili z silnym wschodnioeuropejskim akcentem. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że podejrzani są Polakami.

Funkcjonariusze prawa przypuszczają, że oprócz brutalnych napadów, dwójka bandziorów może odpowiadać także za dwa włamania, które mały miejsce pomiędzy 22 a 23 sierpnia. Do zajścia doszło w Downview Road i Admirality Road w Felpham.

W celu szybkiego zatrzymania sprawców policja udostępniła zdjęcia CCTV z twarzami podejrzanych mężczyzn. Jeżeli ktokolwiek z Was rozpoznaje osoby na zdjęciu, prosimy o kontakt z policją (101) lub też na adres mailowy: contact.centre@sussex.pnn.police.uk. Można też dzwonić anonimowo do Crimestoppers – 0800 555111.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNiechlubne noty UK
Następny artykułNoga z gazu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here