Plotkarski Przegląd Tygodnia

0

Anna Lach-Serediuk

Sprawdza co w trawie piszczy

1. Ewa Minge wyszła za mąż. Projektantka na swój WIELKI DZIEŃ zaprojektowała aż trzy suknie ślubne! Szarą na oficjalne zaślubiny, ciemnozieloną i czarną na wesele. Uroczystość odbyła się na zamku w Żaganiu. Podobno kreacje Ewy znakomicie wpisały się w klimat imprezy, którą swoimi występami uświetnił cygański zespół Terno. Państwo Młodzi poprosili gości, by zamiast prezentów i kwiatów przekazali pieniądze na budowane przez Minge hospicjum. Pochwalamy tę inicjatywę i życzymy nowozaślubionym wszystkiego najlepszego! Mimo, że do tej pory nikt nie wie jak się nazywa, ani jak wygląda nowy pan Minge!

2. Maja Bohosiewicz prowadzi bujne życie na Instagramie. Młoda mama nie szczędzi fanom prywatnych zdjęć, relacji z pobytów w programach śniadaniowych, czy tipów dotyczących radzenia sobie z dziećmi. Do walki o bardzo popularny dziś tytuł- INSTAMATKA; niespodziewanie włączył się partner artystki: Bardzo proszę nie wierzyć mojej konkubinie. Dodaje posty, że ekscytuje się wyjściem do warzywniaka. Urodziła 3 tygodnie temu i od tego czasu była na 2 (dwóch!!!) imprezach zostawiając mnie w domu samego (!) z 2 (dwójką!!) dzieci. Poproszę o puchary, medale, kwiaty i oklaski. (…) To jestem instamatką. A Wy, na kogo stawiacie?

3. Katastrofalne skutki nawałnicy na Pomorzu: 5 ofiar śmiertelnych, ludzie pozbawieni dachu nad głową, zniszczone plony. Jak sytuację komentuje Wojciech Cejrowski w koszalińskim radiu? Mój stryj przy ostatnich wichurach zaobserwował, że gdzie była kapliczka na posesji, tam wicher nie uderzył, zboża nie wyłożył . (…) Gdzie się ludzie modlą i zapraszają księdza, żeby poświęcił ziarno przed siewem, tam nie wyłożyło się, a kto nie łazi do kościoła albo zbiory robi w niedzielę bądź w święto maryjne, temu się wyłożyło. Jak sądzicie? Czy Cejrowskiemu wystarczyłoby odwagi, by powiedzieć to prosto w oczy osobom, które straciły w wichurach dorobek życia lub bliskich? A może Wy macie jakieś rady dla pana Wojciecha?

4. Anna Powierza gra Czesię w klanie już niemal 20 lat! Rola życia przysporzyła jej sporą grupę fanów. By utrzymać ich zainteresowanie Ania postanowiła ostatnio trochę schudnąć. Nową figurą chwali się na ściankach, udziela też wielu wywiadów traktujących głównie o jej niesamowitej metamorfozie. I tak po raz kolejny dowiadujemy się, że : Miałam niefajne poczucie i depresję. Każdy mi mówił, że kobiety w pewnym wieku tyją. Miałam początki cukrzycy, kiedy to zostało zdiagnozowane- to zaczęłam chudnąć. Zaczęłamodżywianie dedykowane mojej chorobie, kocham sport i zawsze zdrowo się odżywiałam. Jak stawiacie, kiedy książka?

5. Monika Richardson opowiadała już prasie plotkarskiej, jakim kochankiem jest Zbigniew Zamachowski i poniżała jego byłą żonę. Teraz postanowiła sięgnąć po prywatne sprawy najbliższej rodziny. Na wywiad i sesję zdjęciową do magazynu VIVA wybrała się z synem. Od tygodnia więc cała Polska wie, że 16-letni Tomek cierpi na zespół Aspergera. Bardzo źle wspominam czas, kiedy próbowaliśmy się z tatą Tomka dowiedzieć, co tak naprawdę dolega naszemu synkowi. (…) Myśleliśmy, że masz padaczkę. Pierwsze USG na drugi dzień po twoim urodzeniu wykazało nieduże niedotlenienie mózgu. (…) Mam wyrzuty sumienia z powodutwojej inności. Matki zawsze żyją w poczuciu winy, że to one czegoś nie dopatrzyły. (…) Kiedy poznaliśmy z Jamiem diagnozę, trochę odetchnęliśmy, wiedzieliśmy przynajmniej jak cię wspierać (…) Ale niedługo później postanowiliśmy się przenieść do Polski i znowu musieliśmy udowadniać, że nie jesteś dzieckiem zaniedbanym ani źle wychowanym. Mozolnie więc tłumaczyliśmy, że gdy nie odpowiadasz na pytanie i nie zawsze reagujesz, gdy się do ciebie coś mówi, to dlatego że masz Aspergera. Można powiedzieć eufemistycznie, że to nie było komfortowe. Jak myślicie- co dało Monice wyznanie całej Polsce, że Tomek choruje? I przede wszystkim- czy było potrzebne nastolatkowi ?

6. Tymon Tymański nie pracuje już w radiu. Teraz ciągnie go do telewizji. Wystąpi nawet z synem w TVN-owskim przeboju- AZJAExpress. Tymański udziela ostatnio wielu wywiadów. Najczęstszym w nich wątkiem jest mający ukazać się na dniach przewodnik, jaki napisał artysta. Pozycja ma być szczególnie przydatna kolegom i koleżankom, którzy dopiero aspirują do miana celebrytów. Sam Tymon uważa siebie za perfekcyjnego przedstawiciela tego gatunku: Jestem obcykany ze ścianką bardziej niż trzy czwarte ludzi tutaji to samo jeśli chodzi o gadanie – tłumaczył w rozmowie z jednym z portali plotkarskich. Jestem wymarzoną gwiazdą, bo nie chcę być gwiazdą. Kupujecie to?

7. Aktorka Katarzyna Warnke niespecjalnie ceni swoje życie prywatne. W mediach społecznościowych pokazała już nawet pupę. Znamy już także jej poglądy na temat ochrony środowiska, służby zdrowia, urządzania wnętrz, medycyny estetycznej, ciąży po 40-stce… Tym razem uraczyła nas historią rodem z własnej sypialni. Myślę, że trochę więcej potrzeba zachodu, żebyśmy czuły się gotowe albo chętne, bo wiąże się to u nas z większym obciążeniem, na przykład zajściem w ciążę. Piotrek musi się natrudzić, ale lubię, jak się trudzi. Lubię, jak się trochę zmęczy tym zachęcaniem do seksu. Kurtyna nigdy nie zapada. ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here