Plotkarski przegląd tygodnia

0

Anna Lach-Serediuk

Sprawdza co w trawie piszczy

1. Dramat byłej piosenkarki, a obecnie WAG– Mariny! Żona Szczęsnego nie poprowadzi TVN-owskiego SopotFestiwal! Marina, która słynie z miłości do drogich ubrań, egzotycznych wakacji i kilkuletniego poszukiwania idealnego kształtu brwi została na lodzie. Imprezę poprowadzi Gabi Drzewiecka. Czy to nie wyjątkowe zuchwalstwo, że stacja wolała dziennikarkę muzyczną od idolki instagramowych nastolatek? Jesteśmy oburzeni!

2. Pamiętacie jak zaczynała karierę pierwsza polska fashionistka? Joanna Horodyńska prowadziła w MTVprogram Pieprz. Taplając się w wannie zapowiadała klipy i opowiadała anegdoty o artystach. Co teraz sądzi o początkach swojej kariery: Wanna to było coś nowatorskiego, pamiętam, że nawet Michał Ogórek pisał w Wyborczej na ten temat, że taki program, że dziewczyna w wannie, to było coś niesamowitego. Mieliśmy takie plakaty: pieprz co wieczór oprócz sobót. Na czas przyjazdu papieża zaklejali te plakaty. Odcisnęłam się na historii polskiego społeczeństwa. Cudowna historia, szczególnie jej ostatnie zdane!

3. Pisaliśmy niedawno, że Edycie Górniak marzy się sfilmowanie jej barwnego życia. W roli głównej  widziałaby Maję Ostaszewską. Okazuje się, że autobiografię będzie można nakręcić na podstawie książki, którą artystka pisze o sobie samej  od lat?! Podobno Górniak powoli dojrzewa do tego, by dzieło ujrzało  światło dzienne! Jak reklamuje Edyta: Jest pisana jednym umysłem i jednym sercem i ma się ukazać jeszcze przed Gwiazdką. Skusicie się?

4. Jedna z najsławniejszych ofiar dobrej zmiany w TVP- Robert Makłowicz- przechodzi do największej konkurencji telewizji publicznej. Od jesieni kucharza i podróżnika będziemy mogli oglądać w TVN. Rzecz jasna, cieszę się, że będę mógł robić w TVN rzeczy podobne do tych, które wcześniej przez prawie dwadzieścia lat przygotowywałem dla TVP. Dostałem multum listów z zachętą do kontynuowania podróży i dalszego pokazywania świata od kuchni, czyli ludzie chcą nadal moje peregrynacje oglądać. I tak właśnie będzie. Na pierwszy ogień idą: Ukraina, Austria i Serbia? Będziecie oglądać?

5. Jan Lubomirski to były mąż Dominiki Kulczyk. Jakby cała Polska jeszcze nie wiedziała, że ma arystokratyczne korzenie- postanowił po raz setny o nich przypomnieć nadmieniając jednocześnie, że arystokraci i szlachta mieli wielki wpływ na polską kulturę: W dzisiejszych czasach to podejście polskiego społeczeństwa do arystokracji czy szlachty jest coraz bardziej pozytywne, ponieważ widać, że możemy pomóc w tych relacjach. Wydaje mi się, że jest coraz lepiej i pojawia się zrozumienie. Zapominamy, że Europa składa się nie tylko z demokracji parlamentarnych czy prezydenckich, ale w Europie jest nadal bardzo wiele królestw,które działają bardzo dobrze albo nawet lepiej niż inne kraje. Diagnoza godna pana, czy… ?

6. Zwycięzca polskiej edycji Top Model, Patryk Grudowicz wystawił na INSTAGRAMIE zdjęcie spod Pałacu Prezydenckiego ozdobionego iluminacją Polski WalczącejW rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiegofotografię podpisał: Polska dla Polaków. Zdjęcie usunął po fali negatywnych komentarzy. Przeprosił także fanów mówiąc, że jest młody i nie wie jeszcze za wiele o życiu… Dobre tłumaczenie?

7. Kamil Durczok ma nową dziewczynę. Dziennikarz umawia się z Julią Oleś- Miłą. Wybranka Durczoka ma 27-lat, jest więc niewiele starsza od 21-letniego syna publicysty. Julia, jej synek i Kamil odpoczywają obecnie na Półwyspie Helskim. Obszerne relacje z wypoczynku obydwoje publikują na Instagramie. Durczok założył konto na portalu pod wpływem 27-latki. Julia podobno dobrze mu wytłumaczyła do czego służą hashtagi! Gratulujemy!

Anna Lch-Serediuk/ twojaanglia.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here