Plotkarski przegląd tygodnia

0

Anna Lach-Serediuk

Sprawdza co w trawie piszczy

1. Ewa Chodakowska po raz kolejny przypomina fankom, że jej biust nie jest dziełem natury. Pod fotografią eksponującą tę część ciała trenerki jak zwykle rozgorzała burzliwa dyskusja. Część obserwatorek zarzuca Ewie, że namawia do samoakceptacji podczas gdy operacja plastyczna jest dowodem czegoś zupełnie przeciwnego. Nasza bohaterka zwróciła się bezpośrednio do jednej z krytykantek słowami: (…) biust zrobiłam 10 lat temu kiedy jeszcze o „fejmie” nie śniłam – nigdy tego nie kryłam.. ba! Ostrzegałam, że poprawki u chirurga nie zmienią nigdy poczucia naszej wartości… jeśli same nie pokochamy siebie za to KIM JESTEŚMY.. zawsze jest coś do poprawki.. zawsze chcemy więcej.. DLATEGO TRZEBA BYĆ DLA SIEBIE DOBRYM.. alepanny jak Ty, zawsze doszukają się czegoś negatywnego.. masz zawężone pole widzenia do pary piersi.. masakra.. mam je teraz wyjąć, bo nie idzie w parze z moją filozofią? SICK! Wiesz ze STAŁĄ w życiu jest ZMIANA? Zapytaj następnym razem zamiast bezmyślnie oceniać… A jak u Was z kochaniem siebie?

2. Czarne chmury zawisły nad Katarzyną Figurą. Jedna z najznakomitszych polskich aktorek od lat nie może się dogadać z byłym mężem w sprawie rozwodu, podziału majątku i opieką nad córkami. Amerykanin Kai Schoenhals, którego nawet własna matka nazywa psycho i socjopatą nie zgadza się na wyjazd Koko do USA.Dziewczyna chciałaby studiować w USA Maritial Arts Fitness Academy w Nowym Jorku, jednak bez zgody ojca jest to niemożliwe. Jak nazwiecie ojca, który nie widział dzieci od 2 lat, a  robi wszystko, by żona i córki nie zaznały szczęścia? Zgodzicie się z jego matką?

3. Posiadacz najdziwniejszej fryzury w Polsce- Krzysztof Rutkowski ma bogate życie miłosne. Dopiero co dowiedzieliśmy się o nieślubnym dziecku, a tu okazuje się, że stracił prawa do opieki nad synem. Dobrowolnie. Choć jeszcze niedawno ze wzruszeniem zapewniał o miłości do Aleksandra i chęci pozostania z nim w kontakcie, aktualnie zmienił zdanie na ten temat: To już koniec tej sprawy. (…) Nie zamierzam wnosić o ustalenie kontaktów – zapowiada. Przez kilka lat wychowywał go inny mężczyzna. Mały mówił do niego „tato”. Za to na pewno będę się wywiązywać z obowiązku alimentacyjnego. Siedmioletni Aleksander będzie otrzymywał od ojca 2000 zł  miesięcznie. Czy to adekwatna suma za pozbycie się kłopotu?

4. Andrzej Chyra zyskał godną partnerkę. Całe lata zajmowało mu bywanie na imprezach, bardziej niż życie interesowało go życie nocne, ojcem został po 50-tce. O 25 lat młodsza Paulina Jaroszewicz jednak nie ustępuje aktorowi w miłości do spędzania czasu poza domem. Opieka nad małym Tadeuszem jest teraz priorytetem dla Chyry, bo jak mówi osoba z bliskiego otoczenia: Paulina zaczęła częściej wychodzić wieczorami ze swoimi znajomymi, stawiając Andrzeja przed faktem dokonanym. Para doskonała?

5. Dlaczego Alicja Bachleda- Curuś już się nie boi? Bo ma bogatego chłopaka. Koszykarz Marcin Gortatinwestuje w nieruchomości, konie wyścigowe, restauracje, luksusowe auta i w Alicję. Aktorka nie miała wielu propozycji aktorskich w USA, tam jednak pod groźbą zawieszenia alimentów przez Colina Farrella musiała mieszkać. Odkąd jest w nowym związku- strach minął. A jest jeszcze szansa na odbudowanie kariery! Gortat bowiem ma zamiar być również producentem filmowym. I nikt nie ma wątpliwości pod czyim wpływem to robi. Dobry układ?

6. Jej czarne oczy. Pamiętacie ten hit? W 2005 roku Ivan Komarenko był gwiazdą. Od tamtej pory jednak jego blask sukcesywnie gaśnie. Od wspomnianego przeboju nie nagrał żadnej piosenki, która mogłaby poszczycić się choć połowiczną popularnością tej o oczach. Można znaleźć wiele wymówek, ale ta którą serwuje nam były lider zespołu Delfin jest co najmniej zagadkowa: Non stop pochrząkiwałem i miałem problemy ze śpiewaniem. Powodem było mleko, które bardzo zakwasza organizm. Przez laktozę zatykało mnie na koncertach. Odstawiłem je i od razu przestałem mieć problemy. Mogę już jechać w trasę i czuć się bezpiecznie.Apelujemy więc: Nie pijcie mleka! Może być przyczyną nieodnoszenia sukcesów!

7. Pamiętacie Agenta Tomka? Były polityk PiS jest obecnie prezesem ECWS Helper- firmy, która prowadzi środowiskowe domy samopomocy. Tym, na co wydaje pochodzące z dotacji pieniądze zainteresowali się państwowi kontrolerzy. Szczególnie zastanawiające wydały im się faktury za bieliznę Calvina Kleina, dron, ekskluzywne kosmetyki oraz… deskorolki elektryczne. Tomasz Kaczmarek odpiera zarzuty: Nikt ze mnie na siłę nie zrobi złodzieja! To kontrolerzy są niekompetentni! Opętanie i oszalałe postawy przedstawicieli PiS w olsztyńskim urzędzie wojewódzkim zmusiły mnie, żeby powiadomić prokuraturę, Zbigniewa Ziobrę i szefa CBA. Wyimaginowane nieprawidłowości wyjaśniliśmy już po kontroli, punkt po punkcie. Uzasadniliśmy wszelkie wydatki. Też jesteście ciekawi po co niepełnosprawnym umysłowo te luksusowe gadżety?

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here