Sezon wakacyjny w pełni, ale grupa Enej ani myśli odpoczywać – kalendarz wypełniony mają po brzegi koncertami. Piotr Sołoducha w tym gorącym okresie znalazł jednak czas dla słuchaczy Radia Star. Zapraszamy serdecznie do wysłuchania wywiadu, który z Lolkiem przeprowadziła w Gwiezdnym Weekendzie Gosia Prochal.

W rozmowie Piotr Sołoducha opowiedział m.in o najnowszej płycie zespołu Enej „Paparanoja”, która dowodem na to, że formacja wciąż wierna jest swojemu stylowi. Nie rezygnuje z połączenia uśmiechu i energii ze słowiańską liryką i tym samym funduje słuchaczom dawkę uskrzydlającego brzmienia.

Chcemy dać ludziom przede wszystkim troche radości i uśmiechu w życiu – bo życie przepełnione jest różnymi smutkami, ale też jedności, do której zachęcamy na koncertach. Jedności między ludźmi, narodami i do jedności generalnie, żeby nie było krzywych spojrzeń na drugiego człowieka. Świat jest tak fajny, że trzeba się z tego życia cieszyć, a nie się smucić – mówił Piotr Sołoducha w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star.

Piotr Sołoducha w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star:


Rozmawiała: Gosia Prochal

Zdjęcie: Enej FB

Kamień z napisem LOVE – album: PAPARANOJA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here