Nowy album U2 ma pojawić się jeszcze w tym roku

0

Póki co to informacje o wydaniu kolejnego albumu to tylko plotki, nie zostały one jednak zdementowane przez żadnego z członków grupy.”No Line On The Horizon” to ostatni album grupy U2 wydany w 2009r. Jego następca miałby się ukazać w listopadzie.

Informacje na temat nowego albumu grupy U2 pochodzą z tabloidu „The Sun”, któremu to anonimowy informatorów udzielił wiadomości dotyczących wydania nowej płyty. Wiadomo, że zespół współpracował z producentem Brianem Burtonem, znanym jako Danger Mouse, który w przeszłości nagrywał z takimi wykonawcami jak Gorillaz, The Black Keys czy The Good, The Bad And The Queen.

Nowy album ukaże się przed końcem tego roku, najprawdopodobniej w listopadzie. Powrót U2 jest niezwykle prawdopodobny. Album był dla nich bardzo trudny do ukończenia – prace trwały bardzo długo i były ciężkie dla Bono. Teraz jednak są bardzo pewni siebie i przekonani, że trud się opłacił – twierdzi The Sun powołując się na swoje źródło.

Oprócz nowego albumu, Bono i The Edge pracują wraz z reżyserem Johnem Carneyem nad musicalem opartym na jego dzieciństwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here