Nowy album Red Hot Chili Peppers

0

W 2011 roku pojawiła się ostatnia płyta grupy Red Hot Chili Peppers „I’m With You”. Tymczasem właśnie pojawiły się informacje o kolejnym albumie – jak zdradził Chad Smith, amerykański zespół pracuje nad kolejnym krążkiem.

Wygląda na to, że po trzyletniej przerwie członkowie grupy postanowili zabrać się do pracy nad nowym materiałem.Perkusista Red Hot Chili Peppers wspominał o tym w wywiadzie dla Billboard:

To trwa zaledwie kilka miesięcy, więc dopiero zaczęliśmy pisać i mamy do załatwienia wiele różnych spraw. To jednak mój ulubiony moment – bycie kreatywnym, przedstawienie swoich pomysłów. Wchodzisz do studia o 11 z czymś, co nie jest kawałkiem muzyki, wszyscy przy tym pracują i trzy godziny później mamy już muzykę, której wcześniej nie było.

Chad Smith nie potrafił jednak odpowiedzieć na pytanie dziennikarza o to, jak będzie brzmiał nowy album. Wspomniał jedynie, że fani i tym razem będą mogli usłyszeć zupełenie nowe i różniące się od poprzedniego albumu nagrania.

Ostatni album „I’m with You” to dziesiąte długogrające wydawnictwo Kalifornijczyków. Płytę promował między innymi teledysk przygotowany do utworu „Look Around”:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here