Nowy album Guns N’ Roses w 2015 roku?

0

Ostatnia płyta grupy Guns N’ Roses – „Chinese Democracy”, pojawiła się w 2008r. Od tego czasu pomimo stałych zapewnień o pracy nad nowym albumem fani nie doczekali się jeszcze nowego krażka. Ostatnio pojawiła się jednak kolejna informacja na ten temat – jak powiedział w wywiadzie Richard Fortus, gitarzysta grupy, kolejny album może pojawić się w przyszłym roku:

Pracujemy nad nowym materiałem i jeśli wszystko pójdzie dobrze, opublikujemy go. Cóż, najpewniej w przyszłym roku. Jedziemy niedługo do Las Vegas, więc jeśli się uda, to siądziemy wszyscy w jednym pokoju i zaczniemy przygotowywać nowe rzeczy.

Ostatnio dość głośno mówiło się o powrocie zespołu Guns N’ Roses w najbardziej znanym składzie – ewentualne spekulacje uciął jednak Slash, który nie wyobraża sobie ponownego pojawienia sie w zespole a szkoda, to przecież Slash stworzył podwaliny takich nagrań jak chociażby Sweet Child O’Mine. Duff McKagan pokazał jednak, że jest w stanie dogadać się z Axlem Rose’em. Niezależnie od tego z niecierpliwoscią na nowy krażek czekamy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here