Nowości muzyczne w Radiu Star!

0

Sprawdźcie jakie nowości muzyczne pojawiły się w ostatnim czasie na antenie Radia Star. Poniżej prezentujemy kilka z nich:

Igor Herbut – Ake

Igor Herbut – Ake – nowa płyta zespołu Lemon ma pojawić się jeszcze w tym roku. Na antenie Radia Star możecie usłyszeć już nagranie AKE promujące ich kolejny krążek. Równie ciekawy co samo nagranie, jest także teledysk do nagrania AKE. Tym bardziej, że zobaczymy w nim zarówno fanów jak i przyjaciół zespołu, a także… tysiąc złożonych z papieru żurawi – origami. Według Igora, Japończycy wierzą, że gdy złożysz z papieru właśnie 1000 żurawi, spełni się Twoje marzenie. Jak Wam się podoba? 

Wywiad z Igorem Herbutem na antenie Radia Star znajdziecie pod tym linkiem.

Avicii – Lay me down

Lay Me Down – Avicii ft. Adam Lambert – to kolejne nagranie promujące płytę True. Nowy album Avicii “True” to pierwszy pełny studyjny album w karierze szwedzkiego DJ-a! Znany z megahitu “Levels” Tim Bergling aka Avicii  przez długi czas nie schodził z list przebojów za sprawą swoich singli “I Could Be The One”, a także “Wake Me Up”, w którym śpiewa Aloe Blacc. Brzmieniowo “True” otwiera nowy rozdział w twórczości młodego Szweda – tym razem muzyka house została wzbogacona o elementy innych gatunków – m.in. rocka, a nawet country! Na płycie gościnnie pojawiają się m.in. Dan Reynolds z Imagine Dragons, Nile Rodgers, Aloe Blacc, Mike Einziger z zespołu Incubus, a także Alison Krauss.

One Republic – Love Runs Out 

One Republic – Love Runs Out – to nagranie, które miało być pierwszym singlem z trzeciej studyjnej płyty zespołu – Native. „Love Runs Out” nie trafiło jednak na album, ponieważ Ryan Tedder, lider formacji, chciał dopracować refren i piosenka nie została ukończona na czas. Utwór ma jednak znaleźć się na kolejnej EP-ce grupy. Jej premiera nie jest obecnie znana. Oficjalny teledysk do „Love Runs Out” miał swoją premierę 4 czerwca i został wyreżyserowany przez Sophie Muller. Klip nakręcono w Malibu.

Więcej muzycznych nowości codziennie na antenie, a także na Liście Przebojów Radia Star – „Gwiezdnej 20 -tce” – codziennie od 17:00 – zaprasza Marcin Marchelski.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here