Nowości muzyczne w Radiu Star

0

Sprawdźcie jakie nowości muzyczne pojawiły się w ostatnim czasie na antenie Radia Star. Poniżej prezentujemy kilka z nich.

Believer to singiel, którym grupa American Authors zadiebutowała na rynku muzycznym. Zespół został założony 2007 r. w Bostonie przez czwórkę studentów Berklee College of Music. Believer to pierwszy singiel na ich debiutanckiej płycie „Oh, What a Life”, która zawiera 11 utworów utrzymanych w stylistyce indie rockowej.

Capital Cities – One Minute More

One Minute More to kolejna z nowości muzycznych jakie zaprezentował nam duet Capital Cities. Singiel One Minute More pochodzi z  reedycji ich pierwszego albumu In a Tidal Wafe of Mystery, a możecie go usłyszeć także na ścieżce dźwiękowej do filmu Iron Man 3: Heroes Fall.

Grzegorz Hyzy & TABB – Wstaje

W maju ukazał się debiutancki album finalisty programu X-Factor „Z całych sił”. Pierwszym singlem z płyty był utwór „Na chwilę”. Po sukcesie tego nagrania Grzegorz Hyży po raz kolejny pozytywnie zaskakuje, tym razem wraz z najnowszym nagraniem „Wstaje”. 

Więcej muzycznych nowości codziennie na Liście Przebojów Radia Star – „Gwiezdnej 20 -tce”  od 17:00 – zaprasza Marcin Marchelski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here