Nothing Hill Carnival w Londynie startuje dziś wieczorem!

0

Dziś wieczorem w Londynie rozpoczyna się Notting Hill Carnival,  uznawany za jeden z największych festiwali ulicznych w Europie. Start festiwalu dziś o godz. 19.00!

Przed nami trzy dni podczas których Londyn mienić będzie się wszystkimi kolorami tęczy, a w powietrzu unosić będzie się atmosfera dobrej zabawy i muzyka na żywo. Kolorowa parada, szaleństwo, stragany ze wszystkim i niczym, i skąpo odziane kobiety – aby zobaczyć na żywo te wszystkie atrakcje do Londynu corocznie przyjeżdżają w tym celu setki tysięcy turystów.

Szczegółowy plan wydarzenia:

Nothing Hill Carnival

Jak donosi Londynek, Transport for London zapewni dodatkowe autobusy, które dojeżdżać będą w okolice festiwalu. Szefowie TfL ostrzegają jednak, że w środkach transportu miejskiego należy spodziewać się tłumów.- Stacja Ladbroke Grove będzie zamknięta jutro oraz w poniedziałek, na stacji Notting Hill Gate od południa do 19:00 w niedzielę oraz przez cały dzień w poniedziałek, będzie można tylko wysiąść, a nie da się tam wsiąść do metra. Stacja Royal Oak w oba festiwalowe dni zostanie zamknięta o 18:00, a stacja Westbourne Park o 23:30 – czytamy na stronie portalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here