Nigel Farage gwiazdą portalu randkowego

0

Lider UKIP w ostatnim czasie znajduje się w centrum zainteresowania nie tylko ze względu na działaność polityczną, ale również ze względu na… kobiety. Wykorzystał to jeden z portali randkowych, Victoria Milan, specjalizujący się w organizowaniu pozamałżeńskich schadzek. I użył wizerunku Nigela Farage’a  w kampanii reklamowej.

„Niemiecka żona i brytyjska kochanka – mogę mieć je obie!” twierdzi… Nigel Farage na billboardzie ustawionym przed główna siedzibą UKIP w Mayfair. Billboard w ciągu następnych tygodni ma objechać cały Londyn.

To nie pierwszy raz, kiedy serwis randkowy wykorzystuje wizerunek niewiernego polityka. W zeszłym roku twarzą konkurencyjnego portalu – Ahley Madison, został Boris Johnson, który publicznie przyznał się do posiadania dziecka z nieprawego łoża.

Każdy z nas ma swoje słabostki, pan Farage również, a jak wynika z doniesień medialnych, to właśnie upodobanie do płci przeciwnej jest jego najsłabszym punktem – tak zainstniałą sytuację skomentował Prezes Victoria Milan, Sigurd Vedal.

– Historia Nigela Farage’a jest ostrzeżeniem dla wszystkich tych osób, które chcą zachować swój wizerunek przed ukazaniem się informacji o romansie na pierwszych stronach gazet. W Vitoria Milan można mieć całkowitą pewność co do tego, że tzw.”skok w bok” pozostanie sekretem – niezależnie od tego czy jesteś sławnych politykiem,czy żoną zmęczoną faktem, że podczas kiedy Ty siedzisz w domu on zabawia się w nocnym klubie – dodał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here