Niechlubne noty UK

0

Zjednoczone Królestwo staje się pomału centrum różnego rodzaju uzależnień! Poziom spożycia alkoholu i „dopalaczy” na Wyspach jest jednym z najwyższych w całej Europie!

Brytyjska organizacja CSJ wydała ostatnio szokujący raport („No Quick Fix”), w którym podała, że aż 52 mieszkańców Anglii i Walii zmarło w zeszłym roku z powodu zażywania legalnych narkotyków! Dlaczego tak się dzieje? Otóż na Wyspach takie specyfiki jak: salvia czy green rolex mogą być legalnie sprzedawane, dopóki na opakowaniu nie znajdzie się odpowiedniej adnotacji.

Oba dopalacze są określane często mianem „klubowych narkotyków” i tłumnie zażywane przez Brytyjczyków. Wielu z nich nie jest świadomych tragicznych konsekwencji stosowania tego typu substancji. Uszkodzenia pęcherza, zatrucie krwi a w skrajnych przypadkach śmierć, takie jest właśnie pokłosie stosowania dopalaczy!

Zgodnie z raportem CSJ na terenie Wysp istnieje około 130 punktów sprzedaży internetowej, gdzie bez problemu można nabyć legalne dragi. Co smutniejsze rozprowadzane są one za pośrednictwem brytyjskiej poczty…

Nieciekawie wygląda także sytuacja z nadużywaniem alkoholu. Panowie są w tej konkurencji na drugim miejscu w Europie i na siódmy na świecie. Panie zaś nie mają (niestety!) sobie równych w tym rankingu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWieżowiec atakuje!
Następny artykułPolicja poszukuje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here