Najnowsza inwestycja Wolfs to przepiękny i funkcjonalny budynek wielorodzinny, położony w sercu trójmiejskiej aglomeracji. Zaledwie 15 minut od gdyńskiej plaży będzie mieścił się budynek wielorodzinny o całkowitej powierzchni użytkowej mieszkalnej (PUM) 801m2, na które będzie się składać 17 mieszkań i 18 miejsc garażowych. To wszystko na działce o powierzchni 1.050 m2.

Istotnym aspektem każdej inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja gruntu oraz okoliczna infrastruktura. Projekt Janowska spełnia te warunki, a dodatkowym atutem jest właściwie dobrany projekt architektoniczny. To on zapewni atrakcyjną estetykę zabudowy, odpowiednią strukturę i funkcjonalność mieszkań, które wraz z pozostałymi elementami zagwarantują powodzenie oferty.

Dodatkowo koncepcja budynku została w wielu aspektach zoptymalizowana i dopracowana, dzięki czemu zapewnia wysoką rentowność inwestycji. Przy projekcie współpracujemy z najlepszymi architektami oraz projektantami budowlanymi, dzięki czemu całkowicie zoptymalizowaliśmy projekt by ograniczyć przestrzeń mało rentowną do minimum. Tak kompleksowe podejście do inwestycji jest wpisane w filozofię działania Wolfs, która stawia na budowanie realnej wartości dla Akcjonariuszy.

Szacunkowy przychód ze sprzedaży budynku wielorodzinnego przy ulicy Janowskiej to około 5.150.000 PLN. W chwili obecnej trwają prace projektowe, a warunki zabudowy zostały przepisane na spółkę.

Źródło: Wolfs Fundusz Private Equity

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here