Mundialowe rozgrywki za darmo w Showcase Cinema w Peterborough!

0

Pisaliśmy już o godzinach, w jakich będziemy mogli zobaczyć w Wielkiej Brytanii rozgrywki tegorocznych Mistrzostw Świata, czas na informacje, gdzie w Peterborough będą najlepsze ku temu warunki.

Nie lada to gratka dla fanów futbolu, że wszystkie rozgrywki tegorocznego Mundialu będziemy mogli zobaczyć za darmo w kinie Showcase Cinema w Peterborough. To powinno zagwarantować nam jeszcze większe emocje i jeszcze lepsze przeżywanie tegorocznych Mistrzostw Świata. Olbrzmi ekran, odpowiednie nagłośnienie i możemy poczuć się prawie…jak na jednym z brazylijskich stadionów.

Kibicowanie na świeżym powietrzu także wchodzi w grę. Dla tych z Was, którzy zamiast kina preferują obejrzeć zmagania zawodników przed telebimem, Peterborough i na taką okoliczność się przygotowało – transmisje będą odbywać się przy King Street, w samym sercu miasta.

Szczegóły:

Początek pierwszego spotkania drużyny Anglii: 
23:00, 14.06

Anglia – Włochy
Godziny: 19.00 – 1.00
Data: 14.06
Cena biletu: £5

Przed meczem w mundialowy klimat wprowadzi nas DJ, który jeszcze przed spotkaniem Anglii z Włochami zagra swój muzyczny set.Czeka nas także występ dwóch zespołów: The Guards i The Overdubs.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here